ישנם הרבה מאוד חנויות ברשת האינטרנט שאמורות לתת מענה לצרכים של הלקוחות שלהם שבאים לרכוש מוצרים מהחנות היפה והחכמה שלהם, אך האם מישהו אי פעם חשב איך באמת הלקוחות שלו ירגישו בעת הכניסה לחנות שלהם.

האם היא תהיה מסודרת כמו שהם ציפו לזה, או שמה ימצאו בתוך החנות בלגן אחד שלם ולא יצליחו להבין מה גרם לאותו בעל חנות לעשות בניית אתרים בוורדפרס שיהיה רק נוח לו ולא נוח ללקוחות שמגיעים אליו . ולצערנו זה מה שקורה בהרבה אתרים שונים בהם בעל האתר לא נתן חשיבות יתרה לנוחות של הלקוחות שלו ( חשב רק על עצמו ועל התקציב שלו ), וכך לא מרימים עסק שאמור להביא לכם את הפרנסה הביתה, כי תארו לעצמכם אדם שנכנס לחנות כל שהיא בקניון ביום בהיר וחמים במיוחד ודי לח, וכאשר הוא נכנס לחנות פתאום המזגן לא עובד ולא מקרר את המקום בצורה איכותית, ובאותו זמן יש גם בלגן בחנות, מה לדעתכם אתם הייתם עושים במקרה הזה ?, וכאן אני יודע את התשובה שאתם תיתנו לי ? ( יציאה מהירה מהחנות ) .

למה המצב הזה קורה בכלל ?, למה בעלי האתרים לא חושבים קודם כל על הנוחות של הלקוחות שלהם ?, והתשובה לכך מאוד פשוטה שבאה ואומרת שכמעט כל בעל עסק אינו חושב תמיד על הנוחות של הלקוחות המבקרים אצלו בחנות בגלל בעיות תקציביות בבניית אתרים בוורדפרס המבוקש, שבו הם יאחסנו המוצרים שלהם בצורה וירטואלית כמובן, ושם הם יוכלו לנהל את מלאי החנות שלהם ביתר קלילות, אך מה אם סביבת הקניה של הלקוחות שלהם ולמה תמיד הסביבה אינה ברורה ישר כשנכנסים ?, והרי לחפש מוצר מסוים עלול לקחת דקות ארוכות של חיפושים אחר במוצר המבוקש, ובכלל הרבה מאוד אתרים נקיים לפי היופי החיצוני של מזמין האתר ולא תמיד האתר בנוי על העקרונות הנכונים של בניית אתרי חנויות בוורדפרס .

בנייה של חנות ברחוב יכולה לעלות לאותו בעל עסק הרבה מאוד כסף, וכמובן הרבה מאוד כאבי ראש עד שהחנות שלהם תהיה מוכנה, והרבה בעלי עסקים בונים גם חנות וירטואלית ברשת האינטרנט וזה בכדי למשוך ולקבל עוד לקוחות גם מהאינטרנט, וזה בכדי לחסות את כל שוק הקניה בתחום שלו, ואחרי בניית האתר בוורדפרס בעל העסק חייב למשוך אליו לקוחות כדי שיקנו ממנו את המוצרים שיש לו על המדפים, אך כאן טמונה הבעיה של רוב בעלי החנויות כשהם בונים את החנות הראשונה שלהם הם נעזרים בשכנים שלהם שמייעצים להם על יופי החנות או על גודלה של החנות, וכאן מתחילה הבעיה של הנוחות בכניסה לחנויות שלהם מהלקוחות הפוטנציאלים שלהם, שמבינים מהר מאוד שמהחנות הזאת הם חייבים לברוח .

העלויות של בניית אתרים בוורדפרס אינם כבר אותם מחירים שבנו אתרים לפני שנים רבות, פעם הייתם צריכים לקחת הלוואות בכדי לבנות אתר משלכם, אבל היום זה מאוד שונה בגלל התחרות הרבה שיש במקצוע הזה, אבל יש גם ביקוש גדול מאוד לאתרי חנויות ברשת האינטרנט