בניית אתר חנות וירטואלית

בניית אתר חנות וירטואלית

לשם בניית אתר חינות וירטואלית באינטרנט יש לקחת בחשבון כמה דברים חשובים לפני בכלל המחשבה בהקמת חנות אינטרנטית ברשת האינטרנט וזה כדי להבין את הדרך הנכונה בהקמת אתר מקצועי ואיכותי.

הכנת החומרים של החנות הוירטואלית

הדבר החשוב ביותר בהקמת המוצרים בחנות היא התמונות של המוצרים המוצגים למכירה, כי ישנם לא מעט אתרים שלא ממש שמים דגש על איכות התמונות שיש להם באתר, או שזה כלל לא מעניין אותם העיקר שיש להם תמונות גם אם הם משובשות במקצת או מתוחות כך על פי מחשבתם ניתן להשתמש בהן כי כנראה אין להם פתרון אחר.

וחשוב מאוד להראות ללקוחות שלכם שאתם מקצוענים במה שאתם עוסקים גם בכך שאתם מציגים באתר תמונות איכותיות ורמה גבוהה לא מעוות או מפוקסל, לכן יש לשים דגש גדול מאוד בנושא התמונות של המוצרים, ואני תמיד אומר זאת ללקוחות שלי שאם אין להם תמונות איכותיות כבר עדיף שהם לא יעלו את המוצרים עם אותם תמונות.

בפרטים של המוצר חייבים להקפיד על כך שלא לקחת מאתרים אחרים את המלל המבוקש כי גם כאן ישנם הרבה אנשים שאינם מודעים לכל החוקים של האינטרנט במיוחד בהקמת חנות וירטואלית, כי גוגל מענישה בחומרה אתרים שלוקחים חומרים מאתרים אחרים, לכן גם כאן יש לקחת את ביצוע העבודה על האתר בצורה יותר משכילה ומחושבת ולכתוב את המלל של המוצר בעצמכם .

יש לתת לשומת לב לפרטים הטכניים של המוצר, כי לפי הסטטיסטיקות של מכירת מוצרים בחנות וירטואלית מתברר שהרבה אנשים אוהבים לקרוא ברטים טכניים על המוצר, כך שבאמת כדאי מאוד לשים לב למהלך הזה, שניתן תמיד לקבל את הפרטים מהיצרן עצמו של המוצר.

חווית המשתמש בחנת וירטואלית אונליין

לפני שבכלל מתחילים את הקמת החנות המקוונת שלכם יש לקחת בחשבון את חווית הקונה שנכנס אל החנות שלכם בכדי לרכוש מוצר, ויש לשים דגש חזק על מהירות הגלישה בחנות הוירטואלית שלכם, שזה גם מאוד תלוי בכך שיש לקחת בחשבון את משקל התמונות של המוצרים שנכנסים אל האתר, כך שיש לקבץ את התמונות למשקל הנכון שגוגל מרשה להצגת המוצר בצורה נכונה באתר המקוון שלכם .

חשוב לזכור שהיום כל הלקוחות שלכם נמצאים בפלאפון ומשם הם מגיעים אל החנות האינטרנטית שלכם בכדי לבצע את הרכישה של המוצר, כך שגם גוגל שמה דגש רציני על מהירות טעינת דפי האתר בניידים, וכל לקוח אשר יגיע אל האתר הוירטואלי שלכם והטעינה שלו תהיה מאוד איטית ואין סופית במהלך הדפדוף באתר, אותם לקוחות מהר מאוד יעדיפו לבצע את רכישת המוצר שלהם באתר מהיר ואיכותי.

אחסון חנות וירטואלית באינטרנט

חשוב לא פחות לחשוב על המשאבים הרבים שחנות אונליין דורשת כדי לפעול היטב, לכן יש לחשוב על אחסון איכותי המתיר משאבים רבים לאתר כגון : זיכרון רחב, או גרסת מערכת איכותית שלא תהיה חשופה לנפילות טכניות כאלה או אחרות, כי הרי זה מאוד חשוב שהאתר שלכם יהיה כל הזמן באוויר ולא יהיו לא תקלות מיותרות, ובכך הייתי ממליץ לאחסן חנות וירטואלית על שרת אחסון איכותי שיעלה אולי קצת יותר אבל ייתן לכם הרבה מאוד שקט נפשי