הקמת אתר וורדפרס

//הקמת אתר וורדפרס

הקמת אתר וורדפרס הקמת אתר וורדפרס - 11 - הקמת אתר וורדפרס

חלקכם כבר שמע על המושג ” בניית אתר בוורדפרס “, והרוב הגדול אינו מבין על פשר העניין, מה כבר יכול להיות שונה הבנייה של האתר הזה מאתר אחר שנמכר ברשת האינטרנט .

אז ככה אני לא כאן בכדי למכור לכם איזה שהוא אתר או לא מתיימר למכור לכם בניית אתר אלה להציע לכם הקמת את בפלטפורמה ייחודית אשר נתמכת על ידי מיליוני משתמשים ברחבי העולם, שנהנים מהחזקת אתר איכותי המתעדכן באופן שותף על ידי המשתמשים הבכירים שמפתחים באופן לגיטימי וחינם את אתר וורדפרס שהוא למעשה נכתב בקוד פתוח .

אתר וורדפרס מכיל בתוכו מגוון רחב של פיצ’רים חזותיים היכולים למנף את האתר שלכם ולקדם אותו בכל מנועי החיפוש של הקיימים בעולם, והיתרון המרכזי הבולט הוא, שאין צורך במקדם אתרים בכדי שהאתר שלכם יעלה בתוצאות החיפוש בדף העליות של מנועי החיפוש, וזאת לאור התחכום והטכנולוגיה המתקדמת התמונה בתוכו, והיכולת לקדם את האתר היינה למעשה תלויה אך ורק באתר עצמו ולא באף מקדם אתרים .

בנוסף יש לומר שזו אחת ממערכות התוכן הטובות בעולם, שמניבה פרי גם לחסרי ניסיון, שרוצים לבנות אתר משלהם ללא עלות כספית גבוהה, כי לצערנו הרב ישנם לא מעט אנשים אשר מנצלים את חוסר הידע של אנשים אשר רוצים לבנות אתר בעליות נמוכות, ובסופו של דבר בונים אתר בעליות מטורפות, וכך הם מגיעים לאתר באותה רמה של וורדפרס .

גם העיצוב של האתר הוא לא ממש בעיה באתרים של וורדפרס, בגלל שהיא מכילה אלפי עיצובים מוכנים לשימוש, אומנם הם לא ממש איכותיים אך גם לזה יש פתרון מושלם, ויכול להסתיים בכמה עשרות דולרים, ולקבל עיצובים איכותיים על פי התאמה אישית שיתאימו לכם לאתר ויוכלו להיות מותאמים וחביבים על מנועי החיפוש, ובכך למנף את האתר למקומות הראשונים בגוגל .

אנו ב-Dsignx מקימים את מערכות תוכן של וורדפרס על שרתים פרטיים ואיכותיים על כתובות אתרים חדשים או כתובות אתרים ותיקים, אנו אחראים על התקנתו המוצלחת של האתר, הכולל בתוכו את כל הפיצ’רים החייבים להיות במערכת הניהול לשם קידומו המהיר במנועי החיפוש, אנו יכולים לדאוג להתקנת העיצוב לאחר בחירתו של הלקוח, באופן תקין לחלוטין ולשביעות רצונו של הלקוח .

 

2016-10-26T13:18:47+00:00 אפריל 14th, 2016|