הקמת אתר לעסק

הקמת אתר לעסק מצריך ידע רב בכדי להקים את כל המערך של ליבת האתר בצורה שהיא תניב את ההמרות שהיא אמורה להניב, כי ללא בקרה נכונה של כל התהליכים האמורים להיות בשלב אפיון האתר ובשלב ההקמה לא יניבו את ההמרות להם אתם מצפים, ולכן יש לקחת בחשבון את העובדה שכל אחד והמקצוע שלו, ואני מומחה בבניית אתר מסחר אלקטרוני יכול לתת מענה נכון לכל הבעיות שעלולות לקרות בעת התקנה של האתר או בנייתו בכלל .

הקמת אתר לעסק
הקמת אתר לעסק

לבנות אתר לבד ? – הקמת אתר לעסק

האם באמת אתם יודעים לבנות אתר חנות בוורדפרס ? – האם אתם מבינים מה אתם הולכים לבנות ? – האם אתם בונים את האתר שלכם על פי הדרישות של גוגל ? – והאם בכלל אתם מבינים את המושג שצריך לעבוד לפי חוקים מוגדרים, הרי כמעט כל ילד היום בונה לבד את האתר שלו, אבל השאלה היא לאיזה מטרה הוא בנה את האתר שלו ומהו מקדם הביטחון שלו שבא ואומר שהוא עשה בהקמת אתר מקצועי על פי החוקים שאמורים להיות בכדי לבנות אתר מקצועי ואיכותי .

הקמת אתר לעסק
הקמת אתר לעסק

איך נוכל לבנות אתר לבד ?

בכדי לבצע הקמת אתר לעסק נדרש תמיד לדעת מהי הדרך הנכונה בה נבנה את האתר הדרוש, וכדי לעשות זאת אנו צריכים לקבל את האפיון של האתר בכדי שנוכל לקבל את הפרספקטיבה הנכונה והמדויקת ככל שאפשר, כי רק כך נוכל להבין את הצרכים הנכונים של הלקוח, ולאחר מכן אפשר בהחלט להתחיל לחשוב על מבנה הנכון של האתר, וכדי לבנות אתר לבד יש לחשוב קודם כל על הבסיס הקמת אתר מקצועי 

ואיזה מרכיבים יהיו בו כך שהאפיון של האתר יהיה דומה למרכיבים שהאתר יכיל תוך כדי בנייה, וחשוב מאוד לזכור שללא אפיון מדויק של האתר אתם תלכו לאיבוד מהר מאוד עוד לפני שהתחלתם לבנות את האתר שלכם .

הקמת אתר לעסק
הקמת אתר לעסק

האם בנינו נכון את האתר ?

יש לקחת משנה זהירות ולחשוב פעמיים לפני שמתחילים לבנות את האתר שלכם, כי בנייה שלא לפי הספר לא תניב דבר שישפיע לזכותכם, כך שאת האתר החדש שלכם אתם חייבים לתכנן היטב לפני הקמת אתר לעסק על הנייר, בכדי להבין את המבנה המקסימלי של האתר, ורק לאחר שהעליתם את הרישומים שלכם על הנייר וכבר קיבלתם מבנה ראשוני רק אז אתם יכולים להקים את האתר שלכם ולהעלות אותו לרשת האינטרנט .

הקמת אתר לעסק
הקמת אתר לעסק

אתר אינטרנט איכותי לעסק

הסיבה האמתית למה כדי לבנות אתר אינטרנט, מאוד תלוי בצורך שלכם על הקמת אתר לעסק שלכם וזה כדי לקדם את עניין הבאת הלקוחות שלכם לא רק מהחנות הפיזית שלכם אלה גם למשוך לקוחות מהאינטרנט, שהרי כל הלקוחות היום נמצאים באינטרנט ואם אתם לא נמצאים ברשת אתם כנראה לא ממש קיימים, והדרך הנכונה היא לבנות אתר אינטרנט מקצועי לעסק שלכם כדי שתוכלו ליהנות גם מהלקוחות שמגיעים מרשת האינטרנט הכולל את החיפוש בגוגל .

בניית אתרי אינטרנט בוורדפרס

ביימנו ישנה מודעות גדולה מאוד לגבי הקמת אתר לעסק, ולכן גם הביקוש לכך מאוד גבוהה ואני יכול להעיד על כמות הטלפונים שיש לי לגבי בניית אתר אינטרנט איכותי לעסקים, וככל שהשנים עוברות כך גם גדל החשיפה הגדולה לגבי מערכת ניהול התוכן של וורדפרס, 

כך שהרבה מאוד אנשים מבינים את המשמעות בהקמת אתר על מערכת ניהול ידידותית למשתמש כדי שיהיה להם קל יותר לנהל את האתר שלהם בצורה יעילה מהעבר, כי היום שינם הרבה יותר אפשריות לבנות את האתר שלכם בצורה מקצועית אשר תומכת בכל ההתקנים האפשריים בגוגל, כי הרי מאוד חשוב ללכת לפי החוקים הברורים שגוגל מכתיבה.

קידום האתר שלכם – הקמת אתר לעסק

אליכם לנצל את האפשרויות הנוחות שיש היום בבניית אתרים בצורה קלילה ויחסית זולה מבעבר, והחשוב מכל הוא את המחיר המדהים בו אפשר לעשות בניית אתר מסחר אלקטרוני שלכם כמובן במסגרת התקציבית שלכם, ולאחר בניית האתר החדש שלכם אליכם להבין שללא קידום האתר שלכם, האתר פשוט לא יגיע לשום מקום ואנשים לא יכנסו אליו, וכאן אתם צריכים להגדיר את התקציב החודשי שלכם.

שזה למעשה התקציב בו אתם תעבדו מול חברת גוגל, ועל פי הקליקים שיקליקו על המודעות שלכם, כך תהיה לכם חשיפה גדולה בגוגל שתיצור עבורכם את המכירות של המוצרים שלכם או את השירותים שאתם מציעים ללקוחות שלכם, 

כי כמו חנות חיצונית שיש לחלק ממכם, גם שם אתם צריכים לפרסם את העסק שלכם בכל מיני אופציות פרסום כדי שאנשים יגיעו לעסק שלכם, וגם אתר האינטרנט שלכם יעבוד באותה צורה, אך ההבדל העיקרי הוא שגוגל היא הפלטפורמה הראשונה שלכם כדי להגיע לקהל היעד שלכם באינטרנט .

משתמשים בטכנולוגיה מאוד מיושנת

לצערי אני עדיין יכול להבחין בהרבה מאוד חברות שמשתמשים בטכנולוגיה מאוד מיושנת בכדי לייצר את האתרים שלהם, מה שהם עושים זה נטו אבל לאותו לקוח שמבקש אתר איכותי שיתאים לצרכים שלו, אך במקום לקבל אתר איכותי ומתקדם הם בונים לו אתר עם יכולות אפסיות לאומת אתרים הבנויים על קוד פתוח .

בכדי לרצות את הלקוח שלהם הם לא מספרים את האמת במלואה מכיוון שהם בונים לו אתר יפה עם עיצוב מדהים שלמעשה עולה על הציפיות שלו, אך הלקוח לא יכול להבין שהאתר הזה והבנייה שלו יכולים מקסימום להחזיק לא יותר משנה עד שנתיים, כי כך הם החברות הגדולות רואות את הלקוח שלהם חוזר אליהם עם תקלות שונות ומשונות, כי בשורה התחתונה אין להם שום עדכונים לאתר היפה שלהם, 

ואין להם את האפשרות לתקן את הבעיה שנוצרה גם אם הם בוחרים ללכת על בעל מקצוע אחר שייתן להם הקמת אתר לעסק שירותים דומים לאלה שהוא היה אמור לקבל מהחברה שבנתה לו את האתר, כי הבנייה שנעשתה לו על האתר שלו היא בנייה בקוד סגור אשר לא מאפשר גישה מלאה לקוד האתר, ולכן שום בעל מקצוע אחר לא יוכל לגעת בקבצים של האתר כי הם מקודדים להחריד .

האם כדי לבנות אתר בוורדפרס ?

החברות הגדולות יודעות שאסור להם על פי החוק להורות למפתחים שלהם או לבוני האתרים שלהם על זה שאסור להם לבנות את האתרים שלהם בקוד סגור, ואם הם כבר עושים את המעשים האלה הם חייבים ליידע את הלקוח שלהם על איכות הבנייה של האתר שלהם . ” ומה נראה לכם שהם באמת יידעו את הלקוחות שלהם “, ודאי שלא כי לצערנו בישראל כל אחד אוכל את השני ועוקץ אחד את השני, 

ויהיה קשה מאוד למצוא בעל מקצוע אמין ואיכותי לבניית אתר איכותי בוורדפרס שייתן מענה לצרכים האמתיים של הלקוח שלו, ולא רק לחשוב מתי הלקוח זה יחזור אליו עם בקשה נוספת להקמת אתר לעסק שלו, ומשום כך צרים למגר את התופעה המגעילה הזו ולתת שירות איכותי ללקוח .

לבנות אתר בוורדפרס

הסיבה האמתית שאני כותב את המאמר הזה האם כדי להקמת אתר לעסק הוא בגלל שאני רואה הרבה מין הלקוחות החדשים שמגיעים אלי עם אתרים הרוסים בגלל שלהם לא היה מושג שהאתר שלהם בכלל לא מתוחזק ואין להם את העדכונים המתאימים, בכדי שלא יהיה להם תקלות באתר . חשוב לזכור שאתר איכותי הוא לא רק עיצוב יפה אלה גם שמערכת הניהול שלו תהיה איכותית ונוחה למשתמש הממוצע האם כדי להקמת אתר לעסק

ושגם יהיה לו עדכונים שוטפים בצורה אוטומטית, שכך זה יבטיח שהאתר שלהם יהיה תקין בצורה כמעט מושלמת ולא יצטרך להחליף אתר כל כמה שנים עושים זה נטו אבל לאותו לקוח שמבקש אתר איכותי שיתאים לצרכים שלו, אך במקום לקבל אתר איכותי ומתקדם הם בונים לו אתר .

כתיבת תוכן לאתר וורדפרס איכותי

כתיבת תוכן לאתר וורדפרס איכותי היינו מוצר נצרך עבור בעלי האתרים השונים, שאין להם את הזמן הנחוץ או את הידע השיווקי לכתיבת מאמרים איכותיים ומקצועיים, בכדי שאלה ימנפו את האתר שלהם למקומות עליונים במנועי החיפוש ברשת האינטרנט .

כתיבה מקצועית לנושא האתר

כתיבת תוכן לאתר וורדפרס איכותי למאמרים בצורה איכותית ומקצועית שתהיה טובה למנועי החיפוש, דורשת לא מעט מחשבה מקצועית לנושא הנדרש, ודורשת ידע מקצועי נרחב בכל נושר ונושא שעיקר הדברים הכתובים יהיו ראויים וקראים לקוראים .

האם אתם כותבים מאמרים לאתרים אחרים ?

כתיבת תוכן לאתר וורדפרס איכותי, אכן כן אנו כותבים לאתרים הזקוקים לכתיבתנו המקצועית, ובכך אנו משרתים מגוון רחב מאוד של אתרים הכתובים בנושאים שונים-

אתר תדמית

1400 תשלום חד פעמי + מע"מ
 • עיצוב בהתאמה אישית
 • עד 5 דפים
 • 5 תמונות אווירה ברישיון
 • אחסון אתר רק 600 ₪ לשנה
 • תמיכה טכנית וליווי אישי
 • אתר מאובטח SSL בתקן מחמיר
 • אתר נגיש למוגבלויות ראייה
פופולרי

אתר לעורך דין

2300 תשלום חד פעמי + מע"מ
 • עיצוב בהתאמה אישית
 • עד 20 דפים
 • תמונות ללא הגבלה ברישיון
 • אחסון אתר רק 600 ₪ לשנה
 • תמיכה טכנית וליווי אישי
 • אתר מאובטח SSL בתקן מחמיר
 • אתר נגיש למוגבלויות ראייה
פופולרי

אתר חנות לעסק

2600 תשלום חד פעמי + מע"מ
 • עיצוב בהתאמה אישית
 • עד 30 דפים
 • תמונות ללא הגבלה ברישיון
 • אחסון מתנה לשנה
 • תמיכה טכנית וליווי אישי
 • אתר מאובטח SSL בתקן מחמיר
 • אתר נגיש למוגבלויות ראייה
פופולרי

אתר נדל"ן מקצועי

3300 תשלום חד פעמי + מע"מ
 • עיצוב בהתאמה אישית
 • עד 50 דפים
 • תמונות ללא הגבלה ברישיון
 • אחסון מתנה לשנה חינם
 • תמיכה טכנית וליווי אישי
 • אתר מאובטח SSL בתקן מחמיר
 • אתר נגיש למוגבלויות ראייה
פופולרי