שאלות ותשובות

שאלות ותשובות 2018-01-17T12:45:06+00:00
שאלות ותשובות שאלות ותשובות - 6 - שאלות ותשובות

שאלות ותשובות

בכדי להבין את המשמעות של בניית אתר תדמית לעסק, דבר ראשון יש להבין את המשמעות של מהלך כזה שלמעשה יכול אך ורק למנף אתכם קדימה, ככל שאפשר בכל הרמות של הפרסום הדיגיטלי ומשם הדרך פתוחה לפרסום הרבה יותר גדול ממה שאתם מצפים מהאתר התדמיתי שלכם, לראות את הנולד ואת החזון שלכם לגדול עם העסק שלכם .

אך לצערנו הרב עדיין הרבה אנשים אינם מבינים את המשמעות של אתר תדמיתי לעסק שלהם,, מכיוון שהם נמצאים רחוק שנות אור מהטכנולוגיה הקיימת היום, ואני מתכוון לאלה שלא ממש רוצים להיות במגע עם המחשב שלהם או שהם לא ממש מעוניינים להיות במגע עם האינטרנט, ובכך הם לא נחשפים לעולם האמתי של הטכנולוגיה האמתית שיכולה למנף את העסק שלהם בהשקעה קטנה הם יכולים והביא את העסק שלהם למקומות טובים .

אתר תדמיתי הוא אתר שאותו בעל עסק רוצה לפרסם בו את התדמית של העסק שלו ובכך הוא מעלה את הסיכוי שיגיעו אליו לקוחות המעוניינים בשירותים שלו או למעשה במוצרים שהוא מעוניין למכור באתר שלו, שגם באתר תדמיתי אפשר ורצוי למכור מוצרים .
בכדי לבנות אתר, צריך בונה אתרים מקצועי שידע בדיוק איך לבנות את האתר שלכם כך שהוא יוכל להמריא די בקלות במנועי החיפוש, וגם שבונה האתר יהיה קשוב לכל מיני דרישות או תקלות הקורות באתר שלכם, והחשוב מכל השירות לקוחות שהוא מציע וזה בכדי למנוע את האפשרות כשתהיה תקלה באתר או שאם מישהו החליט לנסות ולפרוץ אליו, שיהיה לכם למי לפנות בשעת צרה . אך יש לקחת בחשבון את האחסון של האתר שלכם, כן האתר שלכם זקוק לאחסון, ( והכוונה היא שצריך למצוא פתרון לקבצים של האתר שלכם ), ובכך יש לכם מקום שתוכלו להכניס את הקבצים שלכם שיכולו לעבוד בצורה מתואמת עם כתובת האתר שלכם שגם הוא צריך להיות משויך לאחסון שלכם .
ברחבי האינטרנט תוכלו למצוא הרבה מאוד נותני שירותים המתיימרים להיות חברות גדולות או חברות עם וותק של הרבה מאוד שנים בתחום, כך שהם בונים אתר מרהיב שיכול לתת לכם את הרושם המוטעה שהם למעשה חברה מאוד גדולה בשוק של אחסון האתרים, ובכך הם מביאים אתכם למצב בו אתם מבינים עם מי יש לכם עסק כשכבר אתם נמצאים בתוך האחסון עצמו אתם מגלים שהבעלים הוא למעשה גם האיש הטכני וגם הפקידה או בנוסף גם העובד ניקיון . אך מה באמת אנחנו צריכים לדעת בכדי לקבל את השירותים הנחוצים לאתר שלנו ?, קודם כל יש לא מעט פורומים שיכולים לעזור לכם למצוא את האחסון הטוב ביותר בשבילכם ( אני מתכוון להמלצות חיות שבאות מהאתר ולא כל מיני פרסומות ), ובכך תוכלו להבין כמעט בצורה מידית היכן עדיף לכם לאחסן את האתר שלכם . וההמלצה שלי היא לחפש חברה מסודרת שיהיה בה מחלקות שונות שיתנו מענה מסודר לכל מיני בעיות שונות שעלולות לקרות באתר שלכם, ושיהיה מענה רצוף בכל ימות השנה שבעה ימים בשבוע ו- 24 שעות ביממה .
בכל עסק יש את הסיכונים האלה שיום אחד אתם מגיעים לעסק שלכם ומגלים שהוא נפרץ, והמראה על הפנים שלכם יכול להראות ממש גרוע מכיוון שאתם עכשיו צריכים לטפל במשטרה שצריכה לבוא אליכם ולבדוק טביעות האצבעות של אותו פורץ, ולטפל בשמאות ולהפעיל את הביטוח שלכם, והמצב הזה יכול לגרום לכם הרבה מאוד כאבי ראש . אך עם העסק שלכם נמצא באינטרנט או לפחות בחלקו, אתם למעשה די מוגנים מכל כאבי הראש שיש לאדם אחר שיש לו חנות פיזית, כך שעם יש לכם את הגיבוי של האתר שלכם, או עם יש לכם את חברת האחסון שיכולה למעשה לשחזר לכם את האתר, הרי שזה מצוין כי לא כל חברה לאחסון האתר יש לה את הכלים לשחזור האתר שלכם, ומהמצב הזה יש להימנע, כי עם אין לכם את הגיבוי של האתר שלכם או שאתם פשוט לא ממש יודעים היכן הגיבוי של האתר שלכם, תמיד יהיה לכם את האופציה של חברת האחסון שלכם שתוכל לשחזר לכם את האתר בכל מצב, אך לדעתי יש תמיד לבצע גיבוי לאתר גם לאחר שביצעתם שינויים באתר, וזה בכדי שיהיה לכם את השקט הנפשי כי בכדי לשחזר את האתר שלכם בצורה ידנית תוכלו לסיים את הסיפור בכמה דקות מעטות .
התשובה לכך אינה יכול תמיד להיות ברורה מההתחלה מכיוון שכל אחד שיש לו עסק הוא רואה את מצב הכספי שלו בצורה שונה כך שהתשובה לכך לא תמיד ברורה לכל מי שמחפש, אך יש להבין שרוב האנשים שבונים אתר לעסק החדש או הישן שלהם, לא תמיד רואים את התמונה הנכונה שהם צריכים לראות והם חושבים כמה הם צריכים לחסוך בכדי לשרוד את העסק שלהם עם הוא חדש או ישן, ולכך יש את הפתרון המושלם עבורם כי למעשה הם לא חייבים מיד להוציא אלפי שקלים בכדי לבנות לעצמם אתר מדהים להפליא, הם יכולים לבנות אתר תדמיתי ופשוט עם עלויות הרבה יותר פחותות מאשר האופציה הראשונה .
0
Connecting
Please wait...
שלחו את ההודעה

סליחה אנחנו לא זמינים כרגע, אנה השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם

* השם שלך
* אימייל
* טלפון
* הודעה
התחברות לצא'ט

צריך עזרה ?, צור איתנו קשר

* השם שלכם
* אימייל
* טלפון
אנחנו זמינים
פייסבוק

תעזרו לנו להשתפר, אנה הרגישו בנוח לשלוח לנו פידבק

ספר לנו איך הגעת אלינו?
Shares