Loading...

תוסף וורדפרס אלמנטור

הגיע הזמן לבונה של דפים חיים, ללא מגבלות עיצוב. בונה דפים המספק עיצובים הדף מתקדמים ויכולות מתקדמות, מעולם לא ראיתי לפני וורדפרס.

הגיע הזמן אלמנטור .

מהיר יותר. הרבה יותר מהר.

תגובה מיידית היתה תכונה מרכזית שרצינו להשיג. וכך עשינו. מיידי גרור & ירידה בונה הדף, מיידי לערוך לחיות, לטעון דף מיידי. המהירות של אלמנטור אינה מתאימה לכל בונה דפים אחר, ללא תשלום או בתשלום. זה עושה את ממשק כיף וקל לעבוד עם, כמו גם מקטין את הזמן הדרוש לעיצוב.

עיצוב חי. באמת לחיות.

לעולם לא לעבוד שוב על backend ו לנחש איך את המראה ייראה. עם בונה דף אלמנט, אתה עורך את הדף ובו זמנית לראות בדיוק איך זה נראה. אלמנט תכונות עיצוב חי & עריכה מוטבעת, ולכן כל התהליך של כתיבה ועיצוב נעשה ישירות על הדף, ללא צורך ללחוץ על עדכון או לעבור למצב תצוגה מקדימה.

הפתעות לא תראה בשום מקום אחר.

עם תכונות ייחודיות של אלמנטור, אתה יכול ליצור אתרי אינטרנט שיש להם “מגע מעצב” מסוים. בין תכונות בונה הדף שלנו הם: צללים תיבת, שכבות רקע, אפקטים מרחפים, אפקטים כותרת, אנימציות, מחלקים צורה, רקעים צבע ועוד.

תבניות ומעוצבים מראש

בחר מתוך 100 + של דף מלא וורדפרס יפה ומותאם אישית אותם כדי להפוך אותם משלך. אתה יכול גם לבנות את הדף שלך על ידי בחירה מתוך 300 + בלוקים.

בלוקים הם מעוצבים מראש תבניות סעיף שניתן לשלב בקלות לתוך כל דף. בלוקים כוללים מגוון של קטגוריות: שירותים, עדויות, קריאה לפעולה ועוד. שמור ושימוש חוזר תבניות אלמנט על דפים שונים, או לייצא אותם לאתר אחר עם קליק.

נייד ראשון. עריכה לנייד.

אלמנט עמוד בונה מגיע עם ערכת כלים בלעדי, המאפשר לך ליצור באמת אתר תגובה בצורה חדשה ויזואלית. גודל גופן שונים, ריפוד ושוליים לכל מכשיר, כדי להפוך את סדר העמודה, זה בונה הדף החזק ביותר ניידים ליצירת אתרי תגובה מושלמת.

בטל / בטל & היסטוריית גרסאות.

בונה הדף שלנו כולל ביטול וביצוע פעולה חוזרת עבור כל פעולה שתבצע. לחץ על Ctrl / Cmd + Z, או עיין ברשימה המלאה של הפעולות. רוצה לחזור אחורה עוד יותר? עבור אל מהדורות כדי להציג רשימה מלאה של כל הגירסאות שנשמרו קודם לכן של הדף.

בַּד. תבנית דף ריק עבור דפי נחיתה.

עצב את כל הדף שלך בבנאי הדף. אין כותרת, אין כותרת תחתונה, רק אלמנט. זה מושלם עבור דפי נחיתה ואת הקרובים עמודים בקרוב. בד עובד על כל נושא, ומאפשר לך להיפטר באזור הכותרת אז אתה מקבל תבנית ריקה לעבוד על.

מובנה מצב תחזוקה & בבנייה.

צריך להביא את האתר למצב לא מקוון לצורך תחזוקה? השתמש בונה דף אלמנט נבנה במצב תחזוקה & תכונה בקרוב כדי להראות את המבקרים שלך בבנייה / מגיע בקרוב הדף.

נסה אלמנטור PRO. בונה הדף הטוב ביותר עבור WORDPRESS.

אלמנטור Pro משפר את זרימת העבודה שלך בעיצוב ומאפשר לך לעצב מהר וטוב יותר מאשר אי פעם. עם אלמנטור Pro, הכל נעשה חזותית וללא קוד.

ביצוע שינויים לנושא שלך לא צריך להיות כל כך קשה. קידוד אינסופי, התמודדות עם מפתחים, החלפת נושאים. הנושאים בונה ב Elementor Pro הופכים את התהליך של יצירת אתרים וורדפרס 100% חזותיים כולל הכותרת של האתר שלך, כותרת תחתונה, פוסט בודד ועיצוב דף ארכיון.

יש תכונות רבות אחרות שיעזרו לך לבנות אתרים טובים יותר:

 • חזותית ואינטואיטיבית טופס בונה
 • שיווק אוטומציה ושילוב CRM
 • גופנים מותאמים אישית
 • מנהל תפקידים
 • בלוג יישומון פריסת פריסה
 • תמונה & מחוונים וידאו
 • WooCommerce
 • גלובלי יישומונים
 • CSS מותאם אישית
 • כותרות אנימציה
 • ועוד הרבה.

הצטרף האליטה האינטרנט מקצוענים אשר נהנים Elementor Pro !

28 יישומונים חינם וספירה

אנחנו ארוז 28 של יישומונים שימושי ביותר לתוך בונה הדף שלנו. נכון, זה הרבה יותר ממה שהיה לנו להציע, אבל רצינו לא חילוף יישומון ממך, כך שתוכל להגיע לראש יכולות העיצוב שלך.

תוסף וורדפרס אלמנטור תוסף וורדפרס אלמנטור 34543
להורדת התוסף
2018-05-10T13:41:30+00:00
יצירת קשר
close slider