Loading...

תוסף וורדפרס סופר קש

תוסף זה מייצר קבצי HTML סטטי מן הבלוג שלך דינמי WordPress. לאחר קובץ HTML נוצר שרת האינטרנט שלך ישרת את הקובץ במקום עיבוד כבד יחסית יקר יותר וורדפרס PHP סקריפטים.

קובצי ה- HTML הסטטיים יוגשו לרוב המכריע של המשתמשים שלך:

 • משתמשים שאינם מחוברים.
 • משתמשים שלא השאירו תגובה בבלוג שלך.
 • או משתמשים שלא צפו בפוסט מוגן בסיסמה.

99% מהמבקרים שלך יוגשו קבצי HTML סטטיים. קובץ שמור אחד יכול להיות מוגש אלפי פעמים. מבקרים אחרים יוגשו קבצים מותאמים אישית מותאמים אישית המותאמים לביקור שלהם. אם הם מחוברים או השאירו הערות, הפרטים האלה יוצגו ויוצגו במטמון עבורם.

הפלאגין משרת קבצים במטמון בשלוש דרכים (מדורגות לפי מהירות):

 1. מוּמחֶה. השיטה המהירה ביותר היא באמצעות Apache mod_rewrite (או כל מה מודול דומה שרת האינטרנט שלך תומך) לשרת “supercached” קבצי HTML סטטי. זה לגמרי עוקף PHP והוא מהיר מאוד. אם השרת שלך הוא נפגע על ידי מבול של תנועה סביר יותר להתמודד כמו הבקשות הן “מצית”. זה דורש את מודול Apache mod_rewrite (אשר מותקן כנראה אם ​​יש לך קישורים קבועים מותאמים אישית) וכן שינוי של קובץ. Htaccess שלך מסוכן והוא עלול להוריד את האתר שלך אם שונה באופן שגוי.
 2. פָּשׁוּט. Supercached קבצים סטטיים יכול להיות מוגש על ידי PHP וזו הדרך המומלצת של שימוש plugin. תוסף ישמש “supercached” הקובץ אם הוא קיים וזה כמעט מהר כמו שיטת mod_rewrite. קל יותר להגדיר את הקובץ. Htaccess לא צריך להיות שונה. אתה עדיין צריך קישור קבוע מותאם אישית. תוכל לשמור חלקים מהדינמיקה שלך במצב דינמי זה.
 3. מטמון WP במטמון. זה משמש בעיקר למטמון דפים עבור משתמשים ידועים, כתובות אתרים עם פרמטרים והזנות. משתמשים ידועים מחוברים למשתמשים, אורחים שמשאירים הערות או כאלה שצריכים להציג נתונים מותאמים אישית לכל משתמש. זוהי השיטה הגמישה ביותר במטמון מעט איטי יותר. מטמון WP-Cache גם מטמון ביקורים של משתמשים לא ידועים אם Supercaching מושבת.אתה יכול לקבל חלקים דינמיים לדף שלך במצב זה יותר מדי. מצב זה מופעל תמיד, אך ניתן להשבית אחסון במטמון עבור משתמשים ידועים, כתובות אתרים עם פרמטרים או עדכונים בנפרד. קבע את קבוע “DISABLE_SUPERCACHE” ל 1 שלך wp-config.php אם אתה רוצה להשתמש במטמון WP-Cache בלבד.

אם אתה לא מרגיש בנוח עם עריכת קבצי PHP ואז להשתמש במצב פשוט. קל להגדיר מהר מאוד.

הגדרות מומלצות

 1. מטמון פשוט.
 2. דחוס דפים.
 3. אל תעביר דפים במטמון עבור משתמשים מוכרים.
 4. מטמון לבנות מחדש.
 5. תמיכה ב- CDN.
 6. בדיקות נוספות בדף הבית.

איסוף אשפה הוא מעשה של ניקוי קבצים מטמון כי הם מעודכנים ומעופשים. אין ערך נכון לזמן התפוגה, אבל נקודת התחלה טובה היא 1800 שניות.

שקול למחוק את התוכן של “סוכני משתמש נדחה” תיבת טקסט ולאפשר למנועי החיפוש קבצי מטמון בשבילך.

טען מראש כמו הודעות רבות ככל שתוכל ולאפשר “Preload Mode”. איסוף אשפה של קבצים ישנים במטמון הישן יושבת. אם לא אכפת לך על יישומונים Sidebar עדכון לעתים קרובות להגדיר את מרווח preload ל 2880 דקות (2 ימים) ולכן כל ההודעות שלך הם לא recached לעתים קרובות מאוד. כאשר מתרחשת הטעינה מראש, קובצי המטמון עבור הפוסט שנרענן נמחקים ומתחילים מחדש. לאחר מכן אוסף אשפה של כל הקבצים הישנים מבוצע לנקות קבצים מטמון מעופש.
גם עם מצב preload מופעלת קבצים במטמון עדיין יימחקו כאשר שינויים בפוסטים או הערות שנעשו.

התפתחות

תיעוד

אם תזדקק למידע נוסף מהפעולות הבאות, תוכל לעיין בתיעוד המפתחים .

טוען מראש

תוכל ליצור קבצים במטמון עבור הפוסטים, הקטגוריות והתגים של האתר שלך על ידי טעינה מראש. טעינה מראש תבקר בכל דף באתר שלך שיוצר דף שמור בזמן שהוא מתקדם, בדיוק כמו כל מבקר אחר באתר. בשל אופי רציף של פונקציה זו, זה יכול לקחת קצת זמן preload האתר המלא אם יש הודעות רבות.
כדי להפוך preloading יעיל יותר זה יכול להיות שימושי כדי להשבית איסוף אשפה כך קבצים מטמון ישנים לא נמחקים. זה נעשה על ידי הפעלת “Preload Mode” בהגדרות.עם זאת, שים לב שהדפים ייכבו בסופו של דבר, אך עדכונים על ידי שליחת הערות או עריכת פוסטים ימחקו חלקים מהמטמון.

איסוף זבל

ספריית המטמון שלך מתמלאת לאורך זמן, אשר תופסת מקום בשרת שלך. אם שטח מוגבל או מחויב על ידי הקיבולת, או אם אתה חושש כי דפי המטמון של האתר שלך יהיה עבשים אז אוסף אשפה צריך להיעשות. איסוף אשפה קורה על בסיס קבוע ומחיקת קבצים ישנים בספריית המטמון. בדף ההגדרות המתקדמות תוכל לציין:
1. פסק זמן למטמון. כמה קבצים מטמון נחשבים טריים עבור. לאחר זמן זה הם מעופשים ניתן למחוק.
2. מתזמן. הגדרת תדירות איסוף האשפה צריך להיעשות.
3. הודעות דוא”ל. אתה יכול להיות מעודכן על התקדמות איסוף אשפה.
אין הגדרות נכון או לא נכון עבור איסוף אשפה. זה תלוי באתר שלך.
אם האתר שלך מקבל עדכונים שוטפים, או הערות ואז להגדיר את הזמן הקצוב ל 1800 שניות, ולהגדיר את הטיימר ל 600 שניות.
אם האתר שלך הוא סטטי בעיקר אתה יכול להשבית איסוף אשפה על ידי הזנת 0 כמו פסק זמן, או להשתמש ערך timeout גדול באמת.

ספריית המטמון, בדרך כלל wp-content / cache / היא רק עבור קבצים זמניים. לעולם אל תשים קבצים חשובים או סיממליקים לקבצים חשובים או ספריות בספריה זו. הם יימחקו אם תוסף יש גישה אליהם.

CDN

רשת אספקת תוכן (CDN) היא בדרך כלל רשת של מחשבים הממוקמים ברחבי העולם, אשר תשמש את תוכן האתר שלך מהר יותר באמצעות שרתים הקרובים אליך. קבצים סטטיים כמו תמונות, קובצי Javascript ו- CSS ניתן להגיש באמצעות רשתות אלה כדי להאיץ את מהירות האתר שלך. ניתן גם ליצור “CDN עני של אדם” באמצעות תחום משנה של התחום שלך לשרת קבצים סטטיים מדי.

OSSDL CDN מחוץ מקשר כבר משולב WP Super Cache לספק תמיכה CDN בסיסי.זה עובד על ידי כתיבה מחדש של כתובות של קבצים (למעט קבצי. Php) ב wp-content ו- wp- כולל בשרת שלך, כך שהם מצביעים על שם מארח אחר. רבים CDNs תמיכהלמשוך מקור . משמעות הדבר היא כי CDN יוריד את הקובץ באופן אוטומטי מהשרת שלך כאשר הוא המבוקש הראשון, והוא ימשיך לשרת אותו במשך זמן להגדרה של זמן לפני הורדת אותו שוב מהשרת שלך.

הגדר את זה על הכרטיסייה “CDN” של דף הגדרות plugin. זוהי טכניקה מתקדמת דורש הבנה בסיסית של איך שרת האינטרנט שלך או CDNs עבודה. הקפד לנקות את הקובץ השמור של הקובץ לאחר הגדרת התצורה של ה- CDN.

ממשק API של REST

יש עכשיו REST API endpoints לגישה להגדרות של תוסף זה. עליך להיות מאומת כמשתמש מנהל עם הרשאה להציג את דף ההגדרות כדי להשתמש בו. זה לא תועד עדיין, אבל אתה יכול למצוא את כל הקוד שעוסק זה בספרייה “שאר”.

מטמון מותאם אישית

כעת ניתן להתחבר לתהליך המטמון באמצעות הפונקציה add_cacheaction ().

שלושה ווים זמינים:

 1. ‘wp_cache_get_cookies_values’ – לשנות את המפתח המשמש את WP Cache.
 2. ‘add_cacheaction’ – פועל בשלב 2. מאפשר תוסף להוסיף וורדפרס ווים.
 3. ‘cache_admin_page’ – פועל בדף הניהול. השתמש בו כדי לשנות את הדף, אולי על ידי הוספת אפשרויות תצורה חדשות.

יש גם מסנן וורדפרס אחד קבוע. השתמש במסנן “do_createsupercache”
כדי להתאים אישית את ההמחאות שבוצעו לפני אחסון במטמון. המסנן מקבל פרמטר אחד.
הפלט של הפונקציה wP-Cache של wp_cache_get_cookies_values ​​().

ראה plugins / searchengine.php כדוגמה אני משתמש עבור My Adverts עבור חברים plugin.

פתרון תקלות

אם הדברים אינם פועלים כאשר התקנת את הפלאגין, הנה כמה דברים לבדוק:

 1. האם wp-content ניתן לכתיבה על ידי שרת האינטרנט?
 2. האם יש wp-content / wp-cache-config.php? אם לא, העתק את הקובץ wp-super-cache / wp-cache-config-sample.php ל- wp-content / wp-cache-config.php וודא ש- WPCACHEHOME מצביע על המקום הנכון.
 3. האם יש wp-content / Advanced-cache.php? אם לא, אז עליך להעתיק wp-super-cache / Advanced-cache.php לתוך wp-content /. עליך לערוך את הקובץ ולשנות את הנתיב כך שהוא יצביע בתיקייה wp-super-cache.
 4. אם הדפים אינם מאוחסנים במטמון כלל, הסר את wp-content / advanced-cache.php והפעל אותו מחדש, בהתאם לעצה שלמעלה.
 5. ודא את השורה הבאה היא ב- wp-config.php וזה מעל “require_once (ABSPATH.’wp-settings.php ‘);” קַו:
  define( 'WP_CACHE', true );
  
 6. נסה שוב את הדף הגדרות -> WP Super Cache ופעל את המטמון.
 7. חפש ב- wp-content / cache / supercache /. האם יש ספריות וקבצים שם?
 8. משהו ב- PHP שגיאה שלך?
 9. אם הדפדפן שלך מבקש ממך לשמור את הקובץ לאחר התקנת המטמון העל, עליך להשבית את דחיסת ה- Super Cache. עבור אל הדף הגדרות -> WP Super Cache והשבית אותו שם.
 10. תוסף לא עובד טוב מאוד כאשר מצב בטוח של PHP פעיל. זה חייב להיות מושבת על ידי מנהל המערכת שלך.
 11. אם דפים הם במטמון סופר אקראי ולפעמים לא, הבלוג שלך כנראה ניתן לצפות עם ובלי הקידומת “www” על כתובת האתר. עליך לבחור דרך אחת ולהתקין את תוסףההעדפה Enforce www אם אתה משתמש בהתקנה ישנה של WordPress.הגרסאות העדכניות ביותר מפנות את עצמן (אתה צריך תמיד להיות מפעיל את הגירסה העדכנית ביותר של WordPress בכל מקרה!)
 12. משתמשי שרת פרטיים ב Dreamhost צריך לערוך wp-content / wp-cache-config.php ולהגדיר את המטמון dir ל “/ tmp /” אם הם מקבלים שגיאות על הגדלת השימוש ב- CPU. ראה דיון זה יותר.
 13. שגיאות נעילת קבצים כגון “לא רכשו מפתח 0x152b: הרשאה נדחתה ב …” או “דף לא במטמון על ידי WP Super Cache. הם סימן לכך ייתכן שיהיה עליך להשתמש נעילת קבצים. ערוך wp-content / wp-cache-config.php ו- uncomment “$ use_flock = true” או הגדר $ sem_id לערך אחר. ניתן גם להשבית נעילת קבצים ממסך הניהול כאתר אחרון.
 14. ודא מטמון / wp_cache_mutex.lock ניתן לכתוב על ידי שרת האינטרנט אם באמצעות נעילה קובץ גס.
 15. תיקיית המטמון לא ניתן לשים על NFS או Samba או NAS לשתף. זה חייב להיות על דיסק מקומי. נעילת קבצים ומחיקה של קבצים שפג תוקפם לא יפעלו כראוי אלא אם תיקיית המטמון נמצאת במחשב המקומי.
 16. איסוף אשפה של קבצי מטמון ישנים לא יעבוד אם WordPress לא יוכל למצוא את wp-cron.php. אם שם המארח שלך פותר ל 127.0.0.1 זה יכול להיות למנוע את איסוף אשפה מהעבודה. בדוק את ערכי הגישה שלך עבור ערכי wp-cron.php.האם הם מחזירים קובץ 404 (קובץ לא נמצא) או קוד 200? אם זה 404 או שאתה לא רואה wp-cron.php מקום וורדפרס עשוי להיות מחפש את התסריט במקום הלא נכון. אתה צריך לדבר עם מנהל השרת שלך כדי לתקן את זה או לערוך / etc / hosts על שרתי יוניקס ולהסיר את השורה הבאה. שם המארח שלך חייב לפתור את כתובת ה- IP החיצונית של שרתים אחרים ברשת / שימוש באינטרנט. ראה http://yoast.com/wp-cron-issues/ לפרטים נוספים. שורה כמו “127.0.0.1 localhost localhost.localdomain” זה בסדר.
  127.0.0.1 example.com
  
 17. אם דפים ישנים מוגשים למבקרים שלך באמצעות ה- Supercache, ייתכן שתחמיץ מודולים של Apache (או את מקביליהם אם אינך משתמש ב- Apache).3 מודולים נדרשים: mod_mime, mod_headers ו mod_expires. השניים האחרונים חשובים במיוחד להפיכת דפדפנים בטעינה של גרסאות חדשות של דפים קיימים באתר שלך.
 18. הודעת השגיאה, “WP Super Cache מותקן אך שבור.הנתיב ל- wp-cache-phase1.php ב- wp-content / advanced-cache.php חייב להיות קבוע!”מופיע בסוף כל עמוד. פתח את הקובץ wp-content / advanced-cache.php בעורך האהוב עליך. האם הנתיב ל- wp-cache-phase1.php נכון? קובץ זה יהיה בדרך כלל ב- wp-content / plugins / wp-super-cache /. אם זה לא נכון את המטמון המנוע לא נטען.
 19. המטמון אינו פועל. חותמת הזמן על הבלוג שלי משתנה כל הזמן כשאני מחדש.ודא שהנתיב הכלול בחוקי ה- htaccess תואם לספריית ה- Supercache. ייתכן שיהיה עליך hardcode זה. נסה להשבית מצב Supercache.
 20. אם קבצי המטמון supercache נוצרים אך לא שירתו, לבדוק את ההרשאות על כל התיקיות שלך wp-content / מטמון / supercache (ואת כל התיקיות wp-content ו Supercache) ו wp-content / cache /. HTaccess. אם ה- PHP שלך פועל כמשתמש אחר ל- Apache וההרשאות קפדניות, ייתכן ש- Apache לא יוכל לקרוא את קבצי המטמון שנוצרו ב- PHP. כדי לתקן עליך להוסיף את השורה הבאה ל- wp-config.php (הוסף אותו מעל ההגדרה WP_CACHE). לאחר מכן, נקה את הקובץ השמור.
  umask( 0022 );
  
 21. אם אתה רואה אשפה בדפדפן שלך לאחר הפעלת דחיסה בפלאגין, ייתכן שדחיסה כבר מופעלת בשרת האינטרנט שלך. ב אפאצ ‘י אתה חייב להשבית mod_deflate, או ב PHP zlib דחיסה עשויה להיות מופעלת. אתה יכול להשבית את זה בשלוש דרכים. אם יש לך גישה שורש, לערוך את php.ini שלך ולמצוא את ההגדרה zlib.output_compression ולוודא שזה “כבוי” או להוסיף את השורה הזאת. Htaccess שלך:
  php_flag zlib.output_compression off
  

  אם פעולה זו אינה פועלת, הוסף את השורה ל- wp-config.php:

  ini_set('zlib.output_compression', 0);
  
 22. “מסך המוות הלבן” או דף ריק כאשר אתה מבקר באתר שלך הוא כמעט תמיד נגרמת על ידי שגיאת PHP, אבל זה יכול גם להיגרם על ידי APC . השבת את סיומת PHP אם יש לך בעיות ולהחליף עם eAccelerator או Xcache.
 23. לאחר הסרת ההתקנה, הקישורים הפנימיים שלך עלולים להישבר אם תסיר גם את הכללים של mod_rewrite של WordPress. הפעל מחדש את הכללים האלה על ידי ביקור בדף ‘הגדרות’> ‘קישור קבוע’ ושמירת טופס זה שוב.
 24. אם הבלוג שלך מסרב לטעון לוודא wp שלך config.php נכונה. האם אתה חסר תג הפתיחה או הסגירה PHP?
 25. העמוד הראשון שלך הוא בסדר אבל הודעות ודפים לתת 404? עבור אל הגדרות-> קישורים קבועים ולחץ על “שמור” לאחר שתבחר מבנה קישור מותאם אישית. ייתכן שיהיה עליך לעדכן את קובץ ה- htaccess שלך באופן ידני.
 26. אם תווים מסוימים אינם מופיעים כראוי באתר שלך, ייתכן שהשרת שלך אינו מוגדר כהלכה. אתה צריך לספר למבקרים איזה אופי משמש. עבור אל הגדרות-> קריאה והעתקה של הערך ‘קידוד עבור דפים והזנות’. לערוך את הקובץ .htaccess עם כל Supercache ו WordPress לשכתב הכללים ולהוסיף את זה בראש, החלפת CHARSET עם ערך שהועתקו. (לדוגמה, ‘UTF-8’)
  AddDefaultCharset CHARSET
  
 27. השתמש בתצוגת Cron כדי לסייע באבחון אשפה ואשפה מראש. השתמש בפלאגין כדי לוודא שמשימות מסוימות מתוכננות ובאיזו שעה. חפש את wp_cache_gc ו wp_cache_full_preload_hook עבודות.
 28. הודעת השגיאה, “WP Super Cache מותקן אך שבור.הוא קבועה WPCACHEHOME חייב להיות מוגדר בקובץ wp-config.php הצבע על ספריית WP Super Cache תוסף.” מופיע בסוף כל עמוד. ניתן למחוק את wp-content / Advanced-cache.php ולטעון מחדש את דף הגדרות הפלאגין או לערוך את wp-config.php ולחפש את WPCACHEHOME ולוודא שהוא מצביע על התיקייה wp-super-cache. בדרך כלל זה יהיה wp-content / plugins / wp-super-cache / אבל סביר להניח שתצטרך את הנתיב המלא לקובץ זה (כך שיהיה קל יותר לתת לדף ההגדרות לתקן אותו). אם זה לא נכון את המטמון המנוע לא נטען.
 29. אם השרת שלך נתקל בצרות בגלל מספר הסמפורות המשמשות את הפלאגין, זה בגלל שהמשתמשים שלך משתמשים בנעילת קבצים שלא מומלץ (אבל יש צורך במספר קטן של משתמשים). ניתן להשבית את נעילת הקבצים ברחבי העולם על ידי הגדרת WPSC_DISABLE_LOCKING קבועה או הגדרת WPSC_REMOVE_SEMAPHORE קבוע, כך ש- sem_remove () נקרא לאחר שכל דף שמור במטמון, אך נראה כי הוא גורם לבעיות בתהליכים אחרים המבקשים את אותה סמפור. הכי טוב להשבית אותו.
 30. הגדר את המשתנה $ htaccess_path ב- wp-config.php או wp-cache-config.php לנתיב ה- htaccess הגלובלי שלך אם הפלאגין מחפש את הקובץ בספריה הלא נכונה. הדבר עלול לקרות אם התקנת את WordPress בצורה יוצאת דופן.
להורדת התוסף
2018-05-10T10:38:24+00:00
יצירת קשר
close slider