Loading...

תוסף וורדפרס Auto Terms of Service

מעביר מידע משלך לתוך גרסה של של Automattic תנאי שירות ואת מדיניות פרטיות , הן זמינים תחת Creative Commons ShareAlike הרישיון, ששונה להוציא פרטים כדי Automattic (כמו אזכורים של “JetPack”, “WordPress.com”, ו ” VIP “) ויש להם שפה כללית יותר שיכולה לחול על כל אתר או ספק שירות, כולל אתרים בודדים, אתרי מנוי, רשתות בלוגים ועוד.

הזן את פרטי הארגון שלך בדף ההגדרות של הפלאגין. לאחר מכן תוכל להוסיף דף משלך ולהשתמש באחד משלושה קודים קצרים:[my_terms_of_service_and_privacy_policy] , [my_terms_of_service] ו / או [my_privacy_policy]

עיקרי הדברים

  • התקנה מהירה וקלה ב wp-admin -> הגדרות -> TOS אוטומטי & PP
  • רק 3 קודים קצרים פשוטים
  • אין הודעות WP_DEBUG
  • פלט קוד קצר תקף HTML 4.01 קפדני ו- HTML 5 ניסיוני
  • מפתח תוסף תגובה

הערות

  • תוסף זה מייצר פלט שמיש בכל האתר באמצעות 3 קודים קצרים, כגון בדף שאתה יוצר באופן ידני. היא לא יוצרת דף זה עבורך ואינה מוסיפה קישורים למקום שבו אתה מציב אחד או יותר מקודים קצרים אלה (לדוגמה, yourite-dot-com / terms). פונקציונליות כזו עשויה להיות זמינה בעתיד, אולי תמורת תשלום.
  • הפלט של תוסף זה אינו ניתן לתרגום, שכן הוא מסמך משפטי ספציפי לארצות הברית. עם זאת, אם אתה רוצה ליצור גרסה משלך, ייתכן שתרצה התייחסותLegalmattic על Github .
  • תוסף זה מנצל Freemius. כל הנתונים שנאספו באמצעות Freemius יהיה זמין הן Freemius ו מחבר זה תוסף לשמש בדרכים אחראי. על ידי בחירה ב- Freemius, תוכל לעזור לנו ללמוד כיצד אוכל להפוך את הפלאגין הזה טוב יותר ואולי ליצור איתך קשר בנוגע להתפתחות התוסף.
  • תוסף זה בסופו של דבר להציע תוספות בתשלום. יש לי כמה רעיונות של מה שאני חושב שאתה רוצה ליהנות, אבל אני באמת אשמח לשמוע את הרעיונות שלך! (אם משותף איתי, הם הופכים כל שלי ללא ייחוס או פיצוי הנדרש, אז תודה מראש!)
  • תוסף זה ומחברו אינם קשורים או מאושרים על ידי Automattic Inc.

כתב ויתור: מידע משפטי אינו ייעוץ משפטי. טקסט נוסף של כתב ויתור בתוך קובצי הפלאגין.

אם אתה מקודד, אתה מוזמן להציג את קוד הפלאגין ולשלוח בקשות: https://github.com/wpautoterms/Auto-Terms-of-Service-and-Privacy-Policy

צילומי מסך

שאלות נפוצות

למה?

בגלל התנאים וההגבלות ומדיניות הפרטיות חשוב כי יש כמה עסקים לא מבינים את החשיבות שלהם או אינם מסוגלים או לא מוכנים להרשות לעצמם עורך דין טיוטת אישית T & C ומסמכי מדיניות פרטיות. תוסף זה מאפשר לך ליצור משלך, על בסיס של Automattic. הודות Automattic לספר לנו שאנחנו יכולים להשתמש בהם ולהתעלל בהם.

אֵיך?

עבור אל דף ההגדרות של הפלאגין והשלם את כל השדות הדרושים. לאחר מכן לשנות את הגדרת הפלט shortcode מ כבוי אל על ואת הקודים יעבוד.

שפה אחרת מאשר אנגלית?

כמו תוסף זה יוצר תנאי שירות ומסמכי מדיניות פרטיות, אשר נוסח במיוחד עבור ארצות הברית של אמריקה, הייתי אומר שזה לא חכם לתרגם את טקסט הפלט לשפה אחרת. אם יש לך מסמך משפטי בשפה אחרת שבה אתה רוצה להשתמש (ויש לך הרשאה להשתמש), פשוט לשים את הטקסט המלא שלה בדף וורדפרס ולקשר אליו לפי הצורך (כלומר לשים את הטקסט המלא שלך בדף במקום להשתמש זה חיבור).

MultiSite?

אין הגדרות רשת מרובות אתרים. יש להפעיל ולהתקין בכל אתר בנפרד.

איך אני יכול להחזיר?

אנא דרג את הפלאגין, ציוץ על זה (להזכיר @ TourKick אם אתה רוצה לתת לי fuzzies חם), לתרום שיפורים קוד, וכו ‘אני מתכנן לשחרר גרסת פרימיום או הרחבות. לאחר אלה הופכים זמינים, אתה יכול לתמוך בפרויקט זה על ידי רכישת אלה שימושי לך.

כיצד מוסיפים קישור “לראש הדף”?

אחד מהם “למעלה” plugins עשוי לעבוד בשבילך. הם בכל האתר plugins, לא משהו ספציפי זה אוטומטי TOS & PP תוסף.

הוראות התקנה

מפתחים

“Auto Terms of Service and Privacy Policy” הוא תוסף קוד פתוח. האנשים הבאים תרמו ליצירת התוסף הזה.

תורמים

תוסף וורדפרס Auto Terms of Service תוסף וורדפרס Auto Terms of Service 34543
להורדת התוסף
2018-05-15T15:31:45+00:00
יצירת קשר
close slider