Loading...

תוסף וורדפרס Enhanced Media Library

תוסף יהיה שימושי עבור מי צריך לנהל הרבה קבצי מדיה.

תויות מיון למדיה

קטגוריות ותגים עבור פריטי מדיה

קטגוריות מדיה שונות. עם תוסף מותקן לך מיד להשיג קטגוריות מדיה עבור סיווג וסינון פריטי מדיה ב- WordPress מנהל. תכונה זו לבד תחסוך לך שעות של חיפוש באמצעות ספריית מדיה עם כמה שרק 100 תמונות.

אם יש לך הרבה תמונות שצריך להתארגן במבנים מורכבים או פשוט לא אוהב את השם של הטקסונומיה ברירת המחדל – מדיה קטגוריות – אתה יכול ליצור (Un) להקצות לספריית המדיה כמו טקסונומיות רבות כרצונך מבלי לכתוב אחד שורת קוד.

ניתן גם להקצות לספריית המדיה המובנית בטקסטונומיה של WordPress – קטגוריות ותגים – כמו גם כל טקסונומיה אחרת שנוצרה על ידי תוסף של צד שלישי, נושא או קידוד יד – עם ממשק המשתמש של הפלאגין בלבד.

הן עבור פריטי מדיה חדשים והן קיימים. סיווג פריטי מדיה חדשים וקיימים. ניתן להקצות קטגוריה לפריט מדיה במהלך תהליך ההעלאה, בספריית המדיה (רצוי במצב Grid Mode), בעלון פוסט / קופץ בעורך תוכן (“הוסף מדיה”). אם אתה צריך לנהל הרבה פריטי מדיה בבת אחת, יש את גירסת PRO של תוסף המאפשר לעשות את זה בתפזורת.

סינון פריטי מדיה במנהל WP. כל מסך ספריית המדיה משופר עם המסננים של התוסף כדי לחפש ולמיין את קבצי המדיה שלך. עם אפשרויות גמישות של plugin אתה יכול לשנות את המסננים תראו טבלה ואת רשימת המצבים של ספריית המדיה ו פוסט / עורך עמודים חלונות קופצים, ומה טקסונומיה אתה רוצה לערוך בעת הוספת מדיה הודעות / דפים. תוסף עובד עם סוגי פוסט מותאמים אישית גם כן. האפשרויות יכולות גם לעזור לך לאלץ את המסננים של הפלאגין עבור יישומי פלאגין של צד שלישי או נושאים, לנהל את דפי הטקסונומיה של דפי מדיה, וכן הלאה.

אפשרויות הזמנה. עם שתי אפשרויות “הזמנת פריטים מדיה על ידי” (תאריך, כותרת, סדר מותאם אישית) ו “סדר מיון” (עולה יורד) אתה יכול לשלוט על פריטי מדיה סדר עבור כל המסכים של ספריית המדיה ב WP מנהל. “הזמנה מותאמת אישית” מאפשרת לבצע הזמנה מחדש של פריטי מדיה בתוך קטגוריה באמצעות גרירה ושחרור. הזמנה זו תשמש, במיוחד, לגלריה המבוססת על קטגוריה זו. ראה Settings > Media > Media Library.

קודים מבוססי סינון

גלריית תמונות ושמע

תואם באופן מלא עם קודים מקוריים וורדפרס. פריטי מדיה סיווג יכול להיות שימושי עבור חזיתי גם כן. כדי להוסיף גלריות מדיה או רשימות השמעה של שמע / וידאו על סמך קטגוריות מדיה, עליך להשתמש בפורמט המוכר כמו 

או 

. גירסת PRO של תוסף מאפשר לנהל גלריה או רשימת השמעה shortcode ללא “קידוד” בכלל. פשוט לבחור את ההגדרות עם ממשק המשתמש של תוסף בחלון הקופץ לערוך לראות את הגלריה / playlis לחיות באופן מיידי בעורך ההודעה / עמוד.

כדי להפעיל את התכונה המוגדרת “משופר קודי מדיה” אפשרות ב Settings > Media > Media Library > Media Shortcodes. לידיעתך, התנגשויות עם יישומי פלאגין או נושאים אחרים של גלריה אפשריים. בדוק את הפלטפורמה הקדמית שלך ואת הגלריה לאחור / רשימת השמעה הפונקציונליות לאחר הפעלת התכונה.

סוגי קבצים

סוגי קבצי מדיה

תכונה נוספת של תוסף הוא MIME סוגי שליטה. ניתן להוסיף סוגי MIME חדשים, למחוק סוגים קיימים ולהצביע על סוגי הקבצים המותרים להעלאה. בתחילה, תוסף מציג את ברירת המחדל של WordPress MIME סוג הגדרות ויוצר את הגיבוי של אותם. העמודה “הוסף מסנן” מאפשרת להוסיף סוג MIME למסננים של פלאגין, כך שתוכל לסנן את פריטי המדיה שלך לא רק לפי קטגוריות, אלא גם לפי סוג הקובץ. אתה יכול להגדיר כל תווית אתה רוצה לראות במסנן עם עמודות “סינגל לייבל” ו “פלורל תווית”.

ייצוא / ייבוא ​​תוסף הגדרות

אם אתה צריך להעביר את ספריית המדיה שלך לאתר אחר אתה צריך לייצא ולייבא תוכן WordPress עם וורדפרס מובנית ייצוא / ייבוא. אבל כדי להפוך את ספריית מדיה משופרת לעבוד על האתר החדש עם אותן הגדרות אתה מסופק עם התכונה לייבא / ייבוא.

קל לשימוש ו – WORDPRESS פונקציונליות יליד תוסף

אנחנו מבלים שעות כדי להפוך תכונות plugins לעבוד כאילו הם היו פונקציונליות וורדפרס יליד. אם אתה מפתח ומחפש פתרון תואם לחלוטין עם הליבה וורדפרס, ובאותה נקודה, ממש קל להתמודד עם לקוחות שאינם geeky שלך, לנסות את זה, אתה לא תהיה מאוכזב.

תְמִיכָה

התמיכה ללא תשלום עבור שתי הגרסאות של הפלאגין. “PRO”, הצופים אין עדיפות.אנחנו עושים את הטוב ביותר להגיב תוך 24 שעות אם לא מוקדם יותר.

שפות

תוכל לראות את רשימת התרגומים הזמינים ואת ההתקדמות שלהם ב- wpuxsolutions.com . תודה רבה לכל המעורבים!

סיוע עם תרגום מוערך מאוד! אם אתה רוצה להיות עורך תרגום או להציע תרגומים עבור השפה שלך, אל תהסס לתרום לתרגום. כל השינויים שבוצעו כלולים בכל מהדורה חדשה של הפלאגין.

תואם את PLUGINS:

להורדת התוסף
2018-05-15T13:58:44+00:00
יצירת קשר
close slider