Loading...

תוסף וורדפרס EWWW Image Optimizer

כלי האופטימיזציה של תמונה EWWW יגדיל את מהירויות הדף שלך באמצעות אופטימיזציה של תמונות. מהירויות דפים גבוהות יותר יכולות לגרום לדירוג טוב יותר במנועי החיפוש, וכן ישפרו את שיעורי ההמרות (גידול במכירות ובהרשמות). זה יהיה גם לחסוך לך שטח אחסון ורוחב פס. בעוד EWWW IO באופן אוטומטי לייעל תמונות חדשות שאתה מעלה, הוא יכול גם לייעל את כל התמונות שכבר הועלו, וכן לחלופין להמיר את התמונות שלך לפורמט הקובץ הטוב ביותר. אתה יכול לבחור פיקסל מושלם דחיסה או אפשרויות דחיסה גבוהה כי הם lossless חזותית.

EWWW IO יהיה לייעל את התמונות שהועלו ונוצרו על ידי כל תוסף, וכולל אינטגרציות מיוחדות עם תוספים פופולריים רבים, המפורטים להלן.

מדוע להשתמש ב- EWWW Image Optimizer?

  1. אין הגבלת מהירות ו גודל הקובץ מוגבל . באמצעות אופטימיזציה אוטומטית הרקע אופטימיזציה מקביל אופציונלי, להיפטר עיכובים להעלות ולחזור לעשות את מה שאתה אוהב.
  2. טיפול חלקה עם אופטימיזציה מושלמת פיקסל באמצעות כלים מובילים בתעשייה ו טיוח פרוגרסיבי.
  3. מומנט גבוה כפי שאנו מביאים לך את הטוב ביותר דחיסה / איכות יחס זמין עם אפשרויות lossy שלנו JPG, PNG, קבצי PDF.
  4. הסתגלות היגוי עם אפשרויות המרה חכמה כדי לקבל את פורמט התמונה הנכון עבור העבודה (JPG, PNG, או GIF).
  5. חניה חינם תוסף הליבה הוא בחינם ותמיד יהיה. בנוסף, אם תבחר בממשק ה- API, לעולם לא תשלם עבור תמונה שאיננו יכולים לדחוס, לעולם לא תחויב עבור חודש שבו אינך משתמש בממשק ה- API, ולזיכויים ששולמו מראש לא יפוג.בנוסף, קבל WebP התמונה הדור ללא עלות נוספת: כל JPG או PNG ניתן להמיר בפורמט הדור הבא של Google.
  6. כיסוי מקיף: אין תמונה נשאר מאחור, לייעל את כל מה על האתר שלך, מעבר רק וורדפרס מדיה ספריה.
  7. בטיחות ראשית: כל התקשורת מאובטחת עם הצפנת SSL העליונה.
  8. סיוע בצד הדרך: תמיכה ברמה הגבוהה ביותר נמצאת בדנ”א שלנו. בעוד לקוחות ה- API מקבלים עדיפות עליונה, אנו עונים על כל שאלה של תמיכה אחת עם טיפול .
  9. Pack a חילוף: גיבויים תמונה חינם לאחסן את התמונות המקוריות שלך במשך 30 יום.

תמונות ניתן לייעל באמצעות כלים בשרת שלך בחינם (jpegtran, optipng, pngout, pngquant, gifsicle, cwebp), או יכול להיות מותאם באמצעות שרתים מיוחדים לנצל את הכלים הטובים ביותר הזמינים במצב lossless או lossy. דחיסת lossy שלנו משתמשת באלגוריתמים ייחודיים כדי להשיג דחיסה מקסימלית תוך שמירה על איבוד חזותית. ניתן להמיר את התמונות שלך לתבנית הקובץ המתאימה ביותר באמצעות האפשרויות המתאימות. באמצעות EWWW IO API יאפשר התוסף לעבוד על כל פלטפורמת אירוח, והוא יכול גם להיות רצוי אם אתה לא יכול, או לא רוצה להשתמש בפונקציה exec () בשרת שלך, או מעדיפים לבטל את דרישות המשאב של אופטימיזציה.

אם אתה זקוק לגרסה של הפלאגין הזה לשימוש ב- API בלבד, ראה ענן האופטימיזציה של תמונות EWWW . זה הרבה יותר קומפקטי כפי שהוא אינו מכיל קבצים בינאריים או כל אזכור של exec () פונקציה.

שינוי גודל אוטומטי

עם תמיכה ExactDN, תמונות ישתנו באופן אוטומטי כדי להתאים את גודל הדף ואת המכשיר. ExactDN גם מאפשר תמיכה בסיסית רשתית דחיסה lossless אוטומטית.

תמיכה

אם אתה זקוק לסיוע באמצעות הפלאגין, בקר בדף התמיכה שלנו . הפורומים נתמכים על ידי הקהילה בלבד.
כלי האופטימיזציה של תמונות EWWW מפותח בכתובת https://github.com/nosilver4u/ewww-image-optimizer

אופטימיזציה גורפת

מטב את כל התמונות שלך מדף יחיד באמצעות הסורק גורפת. זה כולל את ספריית המדיה, את ערכת הנושא שלך, וכן קומץ תיקיות מוגדרות מראש (ראה מיטוב כל השאר בהמשך). בגלריות הנתמכות באופן רשמי (GRAND FlaGallery, NextCellent ו- NextGEN) יש דפים משלהם לאופטימיזציה.

להורדת התוסף
2018-05-10T15:08:34+00:00
יצירת קשר
close slider