Loading...

תוסף וורדפרס Popups by OptinMonster

האם ידעת כי מעל 70% של מבקרים באתר שעוזבים את האתר שלך לא יחזור? למה? כי רוב האנשים מוצאים את הבלוג שלך, לקרוא, ולהשאיר (זה רק דפוס טבעי). זה לא יהיה נחמד אם אתה יכול להמיר כמה מאותם אנשים כדי להירשם הבלוג שלך? זה המקום שבוOptinMonster יכול לעזור. OptinMonster עוזר לך לגדול רשימת הדוא”ל שלך ולקבל מנויים נוספים עם קופץ וסוגים אחרים של צורות המרה גבוהה optin.

OptinMonster App
OptinMonster הוא יישום עצמאי המשתלב עם כל פלטפורמות אינטרנט כולל וורדפרס. עליך להיות בעל חשבון OptinMonster כדי לנצל את הפלאגין. לחץ כאן כדי ליצור את החשבון שלך.

OptinMonster מגיע עם קל לשימוש בונה טופס המאפשר לך ליצור צורות optin יפה כי הם הוכיחו להמיר. ניתן ליצור סוגים שונים של קמפיינים, כולל טפסים קופצים של וורדפרס, כותרת צפה וכותרות תחתונה, שקפים- ins הידוע גם בשם תיבות מופעלות גלילה, טפסים הצדדי, לאחר טפסים, טפסים, טפסים ספציפיים לנייד, שערים בברכה ועוד.

באמצעות טפסים של OptinMonster בשילוב עם טכנולוגיית כוונת היציאה שלנו, מיקוד ברמת הדף ואוטומציה של התנהגות, משתמשים ראו שיפור מיידי בשיעור ההמרות, אפילו כלפי מעלה מ -785%!

בוא תסתכל איך OptinMonster יכול לעזור לך לקבל יותר מנויים דוא”ל.

OptinMonster App
OptinMonster הוא יישום עצמאי המשתלב עם כל פלטפורמות אינטרנט כולל וורדפרס. עליך להיות בעל חשבון OptinMonster כדי לנצל את הפלאגין. לחץ כאן כדי ליצור את החשבון שלך.

OPTINMONSTER BUILDER + תבניות תבניות OPTIN

OptinMonster מאפשר לך לבנות המרה גבוהה opt-in טפסים דקות, לא שעות!

תוכל לבחור מתוך 8 סוגים שונים של מסעות פרסום, כולל: טפסים קופצים, סורגים צפים, שקופיות, טפסים צדדיים, טפסים לאחר פוסט, טפסים מקוונים, טפסים קופצים לנייד בלבד, ו- Canvas.

כל התבניות שלנו מגיבות ל- 100% וידידותי לנייד.

אינטגרציה נוחה עם כל שירותי שיווק בדוא”ל

התחלנו עם המטרה כדי להפוך את המתחיל ביותר להוביל תוסף הדור. לכן OptinMonster עובד מחוץ לקופסה עם כל ספקי שירות הדואר האלקטרוני הפופולרי כולל, אך לא מוגבל ל:

MailChimp, AWeber, Infusionsoft, GetResponse, ConstantContact, CampaignMonitor, Hubspot, Marketo, ActiveCampaign, פרדו, TotalSend, אמה, iContact, MailerLite, Customer.io, MailPoet ו- FeedBlitz.

ניתן גם להשתמש בטופסי HTML מותאמים אישית, כמו גם להשתמש בקודים קצרים כדי להוסיף תוספים אחרים טופס כגון טפסים Gravity, טפסים Ninja, וכו ‘

עוצמה EXIT-INTENT ® טכנולוגיה

OptinMonster היא בין החלוצים של טכנולוגיית כוונות היציאה . זה עוזר לך לעקוב אחר התנהגות העכבר של המשתמש ולהנחות אותם עם הודעה ממוקדת בדיוק ברגע שהם עומדים לעזוב.

זה מאפשר לך לעורר מחדש את המבקר ולעודד אותם להירשם. כוונת יציאה מוכחת כדי להגדיל את ההמרות.

השתמשנו בו באתר שלנו, WPBeginner , והגדילה את ההמרות ביותר מ -600%.

אבל לא רק לקחת את המילה שלנו. ראו מה אומר אחד המומחים:

רק 7 חודשים, הוספנו יותר מ 95,000 שמות לרשימת הדוא”ל שלנובאמצעות טכנולוגיית Exit Intent ™ של OptinMonster. אנו ממליצים בחום!
מיכאל סטלזנר – מייסד חברת מדיה חברתית בוחן

התאמה אישית ברמת הדף והתאמה אישית להתנהגות

האם תהית אי פעם מה אם יצרת הודעה ממוקדת מאוד המבוססת על הדף הספציפי, מקור הפניות תנועה, קטגוריה או תג של האתר שלך? כיצד זה ישפיע על ההמרות שלך?

ובכן, בדקנו את זה, וזה עובד פלאים. אהבנו את התוצאות עד כדי כך שבנינו את זה לתוך OptinMonster.

מודול המיקוד ברמת הדף של OptinMonster מאפשר לך להציג מבצעים ייחודיים ומסעות פרסום המבוססים על מיקום המבקר ועל אינטראקציה באתר שלך.

זה מאפשר לך לפלח את רשימת הדוא”ל שלך קבוצה המנויים שלך על סמך האינטרס שלהם ואת האינטראקציה עם האתר שלך. פילוח מאפשר לך לשלוח הודעות דוא”ל רלוונטיות למנויים שלך וכתוצאה מכך שיעורי פתיחה גבוהים יותר, שיעור קליקים גבוה יותר, גידול במכירות, הכנסות גבוהות יותר, שימור לקוחות גדול יותר ושיעור נמוך יותר של ביטול מנוי.

קרא כיצד זה עזר לאחד המשתמשים שלנו:

OptinMonster שיחק תפקיד קריטי בהגדלת קצב ההמרה שלי בדוא”ל באמצעות 469%. במספרים ממשיים, זה ההבדל בין 7,765 $ ו 47,748 $ לחודש בהכנסות.
מתיו וודוורד – מקצועי Blogger ו SEO מומחה

קל לשימוש A / B פיצול בדיקה

A / B בדיקות היא אחת התכונות הרצויות ביותר, אבל בדרך כלל זה קשה מאוד להתקנה למתחילים. ובכן, שינינו את זה.

OptinMonster קל של A / B מודול בדיקה לפצל מסייע לך לחסל את העבודה לנחש ולעשות החלטות מונחה נתונים על מה עובד הכי טוב.

תוכל לנסות תוכן, כותרות, פריסות, סגנונות ומפעילי הצטרפות נוספים, כדי לראות מה הופך את המיטב.

להורדת התוסף
2018-05-10T15:01:41+00:00
יצירת קשר
close slider