Loading...

תוסף WP Clone by WP Academy

WP Clone היא הדרך הקלה ביותר, המהירה ביותר ומאובטחת להעביר או להעתיק אתר וורדפרס לתחום אחר או שרת אירוח. אתה יכול גם להשתמש בו כדי להעביר את האתר שלך / מ אירוח שרת מקומי, כדי ליצור עותקים של האתר שלך למטרות פיתוח או בדיקה, כדי לגבות את האתר שלך, ולהתקין מראש מוגדר גירסאות של וורדפרס.

WP Clone הוא פתרון מעולה אפילו מסחרי וורדפרס שיבוט plugins מהסיבות הבאות:

  • לא דורש גישה ל- FTP או המקור או אתר היעד – פשוט להתקין WordPress חדש באתר היעד, להעלות ולהפעיל תוסף WP Clone, ופעל לפי ההנחיות
  • זה לא גיבוי או לשחזר את קבצי מערכת וורדפרס (רק את תוכן המשתמש ואת מסד הנתונים) – צמצום הזמן להעלות ולשפר את האבטחה של האתר שלך
  • זה מביא את גיבוי האתר דרך חיבור HTTP ישיר של המארח שלך, אשר חוסך ממך צורך להעלות קבצים גדולים באמצעות חיבור האינטרנט שלך

עדכון ינואר 2017

WP Clone נכשל לשחזר בכ -10% מהתקנות (במיוחד התקנות גדולות יותר),
כפי שמשתקף בביקורות השליליות. אנא קרא בעיון את הקטע שלהלן ללא תמיכה וכתב ויתור לפני שתנסה להשתמש בפלאגין זה .
כמו כן, תוכל להשתמש בשירות העברת האתרים בתשלום שלנו .

וידאו עזרה

אין תמיכה וכתב ויתור

כאמור, WP Clone נכשל ב 10-20% של מתקנים. ככזה הוא לא נועד כגיבוי רגיל שיטה, כוחו מורכב במעבר וורדפרס התקנות. הכשלים נראה קשור ריבוי פלטפורמות אירוח וורדפרס ואת גודל ההתקנה ולא את הגירסה וורדפרס (אז בבקשה לא משוב “WP Clone לא עובד עבור הגירסה שלי של וורדפרס”, זה כנראה שקר) . עם זאת, להשאיר ביקורות שליליות ולפתוח דיון בפורום התמיכה אם אתה מקבל כישלון, לספק פרטים רבים ככל האפשר, כולל מערכת אירוח שלך ואת הגודל של האתר שלך. סביר להניח שלא נוכל להגיב, אך המידע יהיה שימושי בסיוע לבידוד הבעיות עם מערכות האירוח השונות. תודה.

המלצות לשימוש (או לא) WP CLONE

  • לעולם אל תחליף התקנה שעבורה אין לך מקור גיבוי חלופי (כלומר גיבוי cPanel).בדרך כלל היית לשחזר על ההתקנה WP טרי על מארח אחר או על תת תחום. אם השחזור נכשל אתר היעד שלך עשוי להיות שמיש, אז להיות מוכן להיכנס cPanel ולאחר מכן להרוס / לשחזר את ההתקנה החדשה במידת הצורך.
  • אף פעם אין בעיה לפגוע במתקן המקור. אז אתרי גיבוי בהנאה שלך. אם הגיבוי שלך מצליח, סביר להניח כי השחזור שלך יצליח גם כן. אבל לא לקחת סיכונים.
  • אתרים גדולים (> 2GB) עשויים להימשך עד שעה כדי לבצע גיבוי. אתרים של 250 MB או פחות צריכים לקחת לא יותר מדקה או שתיים, בהתאם לשרת שלך.
  • אנו ממליצים לבטל ולמחוק את הקובץ השמור במטמון, את האבטחה ואת התוספים של ניתוב מחדש ולהתקין אותם מחדש באתר החדש, במידת הצורך. באופן כללי, מחק את כל התוספים והנתונים המיותרים מהאתר שלך לפני הגיבוי. אתה יכול גם להשתמש באפשרות “אל תכלול ספריות” אם יש לך קבצי מדיה גדולים, אשר תוכל להעתיק בחזרה לאתר החדש עם ה- FTP.
  • שיטה חלופית שעובדת ב -99% מהתקנות היא לבצע גיבוי של “מסד נתונים בלבד” (השתמש ב”הגדרות מתקדמות “), להעביר את ספריית wp-content באמצעות FTP ולאחר מכן לשחזר אתר חדש.
  • שים לב גם כי WP Clone לא אמור לשמש על מנוע WP או כל מערכת אירוח עם מערכת ההפעלה הקניינית. במקום זאת, להשתמש בכלים מובנים שלהם.

תוכל גם לנסות את תוסף העתק או את All-in-One WP Migration , שתיהן עובדות די טובות, אך הן אינן מהירות כמו WP Clone כדי להגר אל אתרים; או השתמש בשיטה הידנית המתוארת כאן http://wpencyclopedia.com/enc/index.htm?moving-wordpress.htm

תרומות

למרות שאנו לא מסוגלים לספק תמיכה לכל התקנה, יש לנו בילה אינספור שעות שיפור התוסף להגיב למשוב המשתמש.
אנו מאמינים כי WP Clone הוא רחוק ו רחוק הקלה ביותר וורדפרס תוסף תוסף מתכוונים להמשיך לפתח את זה.
אם אתה מסוגל לתמוך במאמצינו, השתמש בדף התרומות .

תיעוד נוסף

תיעוד נוסף, כולל מארחים נתמכים, בדף השאלות הנפוצות של WP Clone

תורמים אחרים

WP Clone משתמש בפונקציות מתוך “חיפוש בטוח והחלפה על מסד נתונים עם נתונים בהמשכים” סקריפט הראשון שנכתב על ידי דוד Coveney של Interconnect IT Ltd (בריטניה) http://www.davidcoveney.com או http://www.interconnectit.com ו
שוחרר תחת WTFPL http://sam.zoy.org/wtfpl/. סקריפט חלקי עם changelog מלא ממוקם בתוך ספריית lib / קבצים.

אם אתה יכול לעזור עם פיתוח plugin או רוצה לתרום תובנות לשיפור המוצר, היינו גם מעריכים את זה מאוד. כתוב ל- marc@wpacademy.com.

תוסף WP Clone by WP Academy תוסף WP Clone by WP Academy 34543
להורדת התוסף
2018-05-13T09:16:48+00:00
יצירת קשר
close slider