תוספים בחינם

25 תוספים בחינם לחנות ווקומרס חובה בכל אתר

ווקומרס

תוספים בחינם
תוספים בחינם

Woocommerce הוא הפתרון הפופולרי ביותר בעולם למסחר אלקטרוני עם קוד פתוח.

פלטפורמת הליבה שלנו חינמית, גמישה ומתעצמת תמיד בזכות הקהילה הגלובלית. בזכות החופש בעבודה עם מקור פתוח, תמיד תהיה לך בעלות מלאה על התוכן והנתונים בחנות שלך.

בין שרוצים להשיק עסק, לפתוח אתר לחנות עם מיקום פיזי ובין שרוצים לפתח אתרים ללקוחות, כדאי להשתמש ב-WooCommerce וליצור חנות עוצמתית שמשלבת בין תוכן למסחר.

Germanized for WooCommerce

תוספים בחינם
תוספים בחינם

Germanized מרחיבה את WooCommerce כך שתתאים מבחינה טכנית לתנאים חוקיים גרמניים ספציפיים. המטרה של תוסף זה היא להתאים את WooCommerce לדרישות המיוחדות של השוק הגרמני.
משתמשי Germanized for WooCommerce Pro נהנים מתכונות נוספות, שתוכננו במיוחד עבור גרמניה, כגון חשבוניות PDF, מחוללי טקסט מודלים עבור תנאים ודפי ביטול, תמיכת פרימיום ועוד!

MailPoet – Newsletters, Email Marketing

תוספים בחינם
תוספים בחינם

השתמש ב-MailPoet כדי ליצור, לשלוח, לנהל ולהגדיל את מסעות הפרסום שלך בשיווק בדוא”ל – הכל מבלי לעזוב את לוח המחוונים של וורדפרס שלך.

בונה הניוזלטר שלנו משתלב בצורה מושלמת עם וורדפרס כך שכל בעל אתר יכול ליצור אימיילים יפים מאפס, או על ידי שימוש בתבניות הרספונסיביות שלנו שמוצגות ללא רבב בכל המכשירים.

תזמן את הניוזלטרים שלך, שלח אותם מיד, או הגדר הודעות על פוסטים חדשים בבלוג לשליחה אוטומטית, בכמה קליקים בלבד.

מהימן על ידי 600,000 אתרי וורדפרס מאז 2011.

PDF Invoices & Packing Slips for WooCommerce

תוספים בחינם
תוספים בחינם

תוסף WooCommerce זה מוסיף אוטומטית חשבונית PDF למייל אישור ההזמנה שנשלח ללקוחות שלך. כולל תבנית בסיסית (תבניות נוספות זמינות מ- WP Overnight ) וכן אפשרות לשנות/ליצור תבניות משלך. בנוסף, אתה יכול לבחור להוריד או להדפיס חשבוניות ותלושי אריזה מאדמין ההזמנות של WooCommerce.

Customer Reviews for WooCommerce

2023 08 02 17 32 06
25 תוספים בחינם לחנות ווקומרס חובה בכל אתר

לקוחות מרוצים הם המשווקים הטובים ביותר שלך. אז למה לא לבקש מהם להשאיר ביקורת?

שלח תזכורת אימייל אוטומטית מותאמת אישית לכל לקוח לאחר עסקה – הפוך את הבדיקה לקלה יותר מאי פעם!

שפר את סקירות WooCommerce הסטנדרטיות עם תכונות נוספות, והרגיע את הלקוחות על ידי מענה לשאלותיהם באמצעות מדור שאלות ותשובות בדפי המוצר.

תוסף Customer Reviews for WooCommerce עוזר לך להגביר את המעורבות, לבנות נאמנות, לשפר קידום אתרים ולהשיג יותר מכירות עם הוכחה חברתית.

Booster for WooCommerce

2023 08 02 17 33 27
25 תוספים בחינם לחנות ווקומרס חובה בכל אתר

חבילת WooCommerce היחידה שתצטרך אי פעם.
החלף את כל התוספים של WooCommerce עם תוסף אחד שעושה את העבודה של כולם, ועוד כמה! Booster משלב את כל מה שאתה צריך כדי להתאים אישית את הפונקציונליות של האתר שלך לתוך חבילת WooCommerce אחת, עם 110 תכונות וספירה. עם אין צורך בקידוד ואפשרויות הגדרה קלות, Booster הופך את ההתאמה האישית לפשוטה עבור כולם.

TI WooCommerce Wishlist

2023 08 02 17 34 55
25 תוספים בחינם לחנות ווקומרס חובה בכל אתר

הגדל את המכירות וההמרות

הגבר את מכירות WooCommerce שלך ​​עם תוסף TI WooCommerce wishes. כלי רב עוצמה זה מאפשר ללקוחות שלך לשמור את המוצרים המועדפים עליהם למועד מאוחר יותר, ולהגדיל את הסבירות לביקורים חוזרים ורכישות. תכונת רשימת המשאלות קלה לשימוש ויכולה לעודד לקוחות לקנות יותר מוצרים ממה שתכננו בתחילה. בנוסף, היכולת לשתף רשימות משאלות יכולה למשוך לקוחות פוטנציאליים חדשים ולהגדיל את הנראות של האתר שלך.

Perfect Brands for WooCommerce

2023 08 02 17 36 34
25 תוספים בחינם לחנות ווקומרס חובה בכל אתר

Perfect WooCommerce Brands הוא כלי מושלם לארגן את האתר שלך, להדגיש את המותגים שיש לך, וגם עוזר כמסנן ללקוחות שלך בחקר UX. PWB מרחיב את תיאור המוצר והצגה באתר המסחר האלקטרוני שלך.

CTX Feed – WooCommerce Product Feed Manager

2023 08 02 17 38 43
25 תוספים בחינם לחנות ווקומרס חובה בכל אתר

צור בקלות את עדכון המוצרים המותאם ביותר וללא שגיאות של Google שופינג או עדכון הסוחרים של Google, עדכון קטלוג פייסבוק, עדכון קניות של Pinterest, עדכון קטלוג אינסטגרם, קטלוג TikTok, קטלוג Snapchat, מודעות eBay, Bing Ads, PriceRunner, Rakuten, PriceSpy, Kelko, & 100+ ערוצים נוספים לחנות WooCommerce שלך.

25 תוספים בחינם לחנות ווקומרס חובה בכל אתר

Jetpack – אבטחה, גיבויים, מהירות וצמיחה ב-WP

2023 08 02 17 40 14
25 תוספים בחינם לחנות ווקומרס חובה בכל אתר

כלים לאבטחת WordPress, לביצועים, לשיווק ולעיצוב – התוסף של Jetpack נבנה על ידי מומחים ל-WordPress כדי לאפשר לאתרי WP לעבוד בצורה בטוחה ומהירה יותר ולעזור לך להגדיל את התעבורה לאתר שלך.

אבטחה אוטומטית לאתר בכל שעות היממה ובכל ימות השבוע

אנחנו שומרים על האתר שלך כדי לאפשר שלך להתמקד בבניית האתר והעסק. Jetpack Security מספקת לאתר שלך ב-WordPress אבטחה מקיפה וקלה לתפעול, כולל גיבויים אוטומטיים בזמן אמת ושחזורים בקלות, סריקות לאיתור תוכנות זדוניות והגנה מפני תגובות זבל. אפשרויות חיוניות כגון הגנה מפני ניחוש סיסמה ומעקב אחר זמני השבתה/ זמני פעולה בחינם.

Advanced Product Fields (Product Addons) for WooCommerce

2023 08 02 17 41 43
25 תוספים בחינם לחנות ווקומרס חובה בכל אתר

Advaced Product Fields (Product Addons) עבור WooCommerce מאפשר לך להוסיף אפשרויות מוצר נוספות (שדות קלט של טפסים) לדפי מוצרי WooCommerce שלך. בין אם אתה רוצה ליצור קופיגורטור של פיצה או להוסיף אפשרויות נוספות, התוסף הזה סידר אותך!

אפשר ללקוחות להתאים אישית את המוצר שלהם עם קומץ אפשרויות נוספות, שדות קלט וכו’… תוספות מוצר אלו יכולות להעלות גם את מחיר המוצר הסופי. נתוני הטפסים הנוספים ששלח הלקוח יוצגו בדפי העגלה ובדפי התשלום ויישמרו בהזמנה האחורית.

Checkout Field Manager (Checkout Manager) for WooCommerce

2023 08 02 17 44 02
25 תוספים בחינם לחנות ווקומרס חובה בכל אתר

Checkout Field Manager (Checkout Manager) עבור WooCommerce מאפשר לך לכלול שדות מותאמים אישית לדף התשלום, הקשורים למקטעי חיוב, משלוח או שדות נוספים.

התוסף שלנו מאפשר לסדר מחדש, להסיר או לשנות את סוג השדה של שדות הליבה של WooCommerce. אתה יכול לבחור בין סוגי שדות אלה: טקסט, אזור טקסט, סיסמה, רדיו, תיבת סימון, בחר, מדינה, מדינה, בחירה מרובה, תיבת סימון מרובת, כותרת, בורר צבע, מעלה קבצים.

Product Addons & Fields for WooCommerce

2023 08 02 17 45 34
25 תוספים בחינם לחנות ווקומרס חובה בכל אתר

גרסה עשירה בתכונות זו מציגה מגוון רחב של אפשרויות עיצוב חדשות וטונות של תכונות חדשות. הצגנו Multi-Step Avada Forms, תמיכת ACF Repeater, Pixel Width & Flex Grow for Columns ותמיכה בתגיות/קבוצה של Mailchimp. בנוסף, כעת אתה יכול ליצור דף תודה של WooCommerce בעת עיצוב אתר עם אשף ההתקנה של Avada, שיפורים בתהליך ייבוא האתרים שנבנה מראש, עיצוב משיכות טקסט, עיצוב כפתורי ToTop ועוד ועוד.

Variation Swatches for WooCommerce

2023 08 02 17 48 15
25 תוספים בחינם לחנות ווקומרס חובה בכל אתר

Variation Swatches קל לשימוש תוסף וריאציה של מוצר WooCommerce. הוא מציע חוויה אסתטית ומקצועית לבחירת תכונות למוצרי וריאציה. זה הופך את שדות אפשרויות בחירת וריאציות המוצר לתמונות רדיו, צבעים ותווית. זה אומר שבעזרת תוסף דוגמיות דוגמיות WooCommerce רב עוצמה זה של WooCommerce, אתה יכול להציג פריטי וריאציה של מוצר בתמונות, בצבעים ובתווית. אז אתה יכול להיפרד משדות מאפייני המוצר הנפתחים.

YITH WooCommerce Wishlist

2023 08 02 17 51 17
25 תוספים בחינם לחנות ווקומרס חובה בכל אתר

רשימת המשאלות היא אחד הכלים החזקים והפופולריים ביותר בחנות מסחר אלקטרוני. הודות לרשימת המשאלות, משתמשים יכולים:

  • שמור את המוצרים האהובים עליהם, מצא אותם במהירות ובקלות במועד מאוחר יותר וקנה אותם.
  • שתפו את רשימת המשאלות עם קרובי משפחה וחברים לחג המולד, ימי הולדת ואירועים דומים כדי שיוכלו לקנות להם את אחד המוצרים מהרשימה.
  • שתף את רשימת המשאלות ברשתות החברתיות וקבל פרסום עקיף לחנות שלך.

משמעות הדבר היא שתוכל להעניק נאמנות ללקוחות, לדחוף אותם לקנות ולמשוך לקוחות חדשים בכל פעם שתשתף רשימת משאלות. לא רע עבור תוסף אחד בלבד, אתה לא חושב?

WooCommerce ShipStation Integration

2023 08 02 17 52 38
25 תוספים בחינם לחנות ווקומרס חובה בכל אתר

תכונות האוטומציה המתוחכמות של ShipStation עוזרות לך לגלח שעות רבות מהתהליך הגשמה שלך. הדפס באופן אלחוטי ושתף את המדפסת שלך בקלות הודות ל-ShipStation Connect. הפעל את העסק שלך תוך כדי תנועה עם ShipStation Mobile, האפליקציה לנייד היחידה בתעשייה (חינם עבור iOS ואנדרואיד) ועשה הכל, החל מיצירת הזמנות ועד להדפסת תוויות ושליחת תוויות החזרה בדוא”ל, הכל מהטלפון או הטאבלט שלך.

All in One SEO – Best WordPress SEO Plugin

2023 08 02 17 54 14
25 תוספים בחינם לחנות ווקומרס חובה בכל אתר

AIOSEO – הפלאגין וערכת הכלים הטובים ביותר לקידום אתרים של וורדפרס

All in One SEO עבור WordPress הוא התוסף המקורי של WordPress SEO שהחל בשנת 2007. למעלה מ-3 מיליון בעלי אתרים חכמים משתמשים ב-AIOSEO כדי להגדיר כראוי את SEO SEO, כך שהאתרים שלהם יכולים לדרג גבוה יותר במנועי החיפוש.

אנו מאמינים שלא תצטרך לשכור מומחה SEO או מפתח כדי להגדיר כראוי SEO של WordPress. לכן בנינו את AIOSEO כתוסף וערכת הכלים השיווקית של WordPress SEO המקיף ביותר, כך שתוכל לשפר את דירוג ה-SEO של האתר שלך ולגלות הזדמנויות חדשות לצמיחה SEO תוך פחות מ-10 דקות.

WooCommerce PDF Invoices, Packing Slips

2023 08 02 17 55 57
25 תוספים בחינם לחנות ווקומרס חובה בכל אתר

התוסף להדפסת חשבונית, תלוש אריזה, תווית משלוח ותווית משלוח של WooCommerce עוזר לך ליצור חשבוניות PDF, רשימות אריזה / תלושי אריזה, תעודות משלוח, תוויות משלוח ותוויות משלוח מדף ההזמנות של WooCommerce. WooCommerce, כברירת מחדל, אינו מאפשר לך להדפיס אף אחד מהמסמכים הללו מדף ההזמנות שלך. באמצעות תוסף זה, אתה יכול לייעל את תהליכי המשלוח וההזמנה של החנות המקוונת שלך.

Free Follow-Up Emails & Marketing Automation for WooCommerce – ShopMagic

2023 08 02 18 21 15
25 תוספים בחינם לחנות ווקומרס חובה בכל אתר

תוסף הטוב ביותר והחינמי של מעקב דוא”ל ואוטומציה שיווקית

רוצה לקבל יותר המרות בחנות WooCommerce שלך?

  • רוצה להפעיל קמפיינים אסטרטגיים של WooCommerce לשיווק בדוא”ל כדי להגדיל את המכירות וההמרות של מסחר אלקטרוני?
  • מחפש תוכנה לאוטומציה של שיווק בדוא”ל לחנות WooCommerce שלך?
  • רוצה לשלוח מיילים לשחזור עגלה עבור עגלות נטושות באופן אוטומטי?
  • צריכים פתרון לשליחת מיילים מעקב ללקוחות?

הכירו את ShopMagic – שיווק בדוא”ל WooCommerce נעשה בקלות

התוסף נועד להקל על חיי המסחר האלקטרוני שלך. אֵיך? עם אוטומציה של WooCommerce שיווק בדוא”ל וזרימות עבודה שנבנו כדי להרוויח יותר כסף בשבילך. כבר עשינו את העבודה הקשה – עכשיו הגיע הזמן להמיר את הלקוחות ולשמר את הלקוחות שלך. באופן אוטומטי!

Product Feed Manager – WooCommerce to Google

2023 08 02 18 23 14
25 תוספים בחינם לחנות ווקומרס חובה בכל אתר

צירת פיד מוצרי WooCommerce שלך ​​מעולם לא הייתה קלה כל כך!

בכל שוק שבו תרצה לרשום את המוצרים שלך, אתה יכול ליצור הזנת מוצרים מדויקת עם מוצרי WooCommerce שלך ​​בכמה קליקים בלבד. השתמש בתבניות הסוחר המוגדרות מראש שלנו כדי ליצור עדכונים ללא רבב עבור הסוחרים הפופולריים, 

HUSKY – Products Filter for WooCommerce Professional

2023 08 02 18 24 57
25 תוספים בחינם לחנות ווקומרס חובה בכל אתר

HUSKY – Products Filter Professional for WooCommerce (לשעבר WOOF) הוא תוסף פילטר מתקדם ורב-תכליתי המשפר את הפונקציונליות של תוסף WooCommerce. זה מאפשר למבקרים באתר שלך לחפש ולסנן בקלות מוצרי woocommerce על סמך: קטגוריות, תכונות, תגים, טקסונומיות, שדות מטא ומחיר המוצר. עם התכונות החזקות והידידותיות למשתמש שלה, HUSKY מספקת חווית סינון חלקה כדי לעזור ללקוחות למצוא את המוצרים הרצויים ביעילות

מסנן HUSKY מאפשר ליצור קישורים מותאמים למנועי חיפוש ידידותיים לקידום אתרים , כגון: https://demo.products-filter.com/swoof/color-red/product_cat-sport/. קישורים אלה יכולים להיכלל בקובץ מפת האתר שלך, ולתרום לדירוג משופר של מנועי החיפוש, במיוחד ב-Google.

Smart Coupons For WooCommerce Coupons

2023 08 02 18 27 11
25 תוספים בחינם לחנות ווקומרס חובה בכל אתר

תוסף WOOCOMMERCE קופונים מתקדם

קופונים חכמים לקופונים של WooCommerce מוסיף אפשרויות מתקדמות לקופונים של WooCommerce ברירת המחדל המאפשרים לך ליצור עסקאות BOGO, מגוון הגבלות קופונים, לאפשר יישום אוטומטי של קופונים, הצעות מתנות, ניהול קופונים קל ועוד.

מבצעי WOOCOMMERCE BOGO

התוסף החינמי חכמים קופונים ל-WoCommerce הוא תוסף מומלץ להגדרת קופונים של WooCommerce BOGO. הנחות מבוססות כמות בהיותן אסטרטגיה הכרחית לקידום מכירות, אתה יכול להשתמש בתוסף הקופון WooCommerce BOGO זה להצעת הנחות שונות על בסיס מחירים או אחוזים.

25 תוספים בחינם לחנות ווקומרס חובה בכל אתר

Related Products for WooCommerce

2023 08 02 18 28 52
25 תוספים בחינם לחנות ווקומרס חובה בכל אתר

תוסף מוצרים קשורים עבור WooCommerce מציג מוצרים הקשורים בהתאמה אישית ב-WoCommerce. אתה יכול להציג מוצרים קשורים לפי קטגוריה, תגים, או לבחור מוצרים שיוצגו כמוצרים קשורים בדף פרטי המוצר של מוצר ספציפי.

הצגת המלצה על מוצרים קשורים מפנה את תשומת לב הלקוחות למוצרים אחרים בחנות שלך שהם עשויים להתעניין בהם. זה משכנע אותם לנסות את המוצרים האלה, ובכך מביא לעלייה בערך ההזמנה הממוצע.

אתה יכול גם להשתמש בפונקציונליות של המוצר הקשור בחנות WooCommerce שלך ​​כדי להציע מוצרים ללקוחות שלך ולהגביר את המכירות שלך.

MonsterInsights – Google Analytics Dashboard

2023 08 02 18 30 28
25 תוספים בחינם לחנות ווקומרס חובה בכל אתר

עם למעלה מ-3 מיליון התקנות פעילות, MonsterInsights הוא התוסף הפופולרי ביותר של Google Analytics עבור וורדפרס.

אנו מאמינים שקל להכפיל את התנועה והמכירות שלך כשאתה יודע בדיוק איך אנשים מוצאים את האתר שלך ומשתמשים בו. MonsterInsights מראה לך את הניתוח והסטטיסטיקה החשובים, כדי שתוכל להצמיח את העסק שלך בביטחון.

ב-MonsterInsights, אנחנו עושים את זה “ללא מאמץ” לחבר כראוי את אתר הוורדפרס שלך עם גוגל אנליטיקס, כדי שתוכל להתחיל לקבל החלטות מונחות נתונים כדי להרחיב את העסק שלך.

Payment Plugins for PayPal WooCommerce

2023 08 02 18 32 31
25 תוספים בחינם לחנות ווקומרס חובה בכל אתר

פותח באופן בלעדי בין תוספי תשלום ו-PayPal, PayPal עבור WooCommerce משתלב עם ה-API החדשים ביותר של PayPal.
כדי להגביר את שיעורי ההמרה, אתה יכול להציע PayPal, Pay Later, Venmo או כרטיסי אשראי באתר שלך. ישנן תכונות נתמכות רבות כך
שסוחרים יכולים להתאים את התוסף כך שיתאים לצרכים העסקיים שלהם.

תוכן המאמר

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך

הצלת קבצי אתר לעורך דין

הצלת קבצי אתר לעורך דין היעלמות קבצי אתר עשויה לגרום לנזקים משמעותיים, הן מבחינה עסקית והן מבחינה משפטית. במקרים אלו, חשוב לפעול במהירות וביעילות כדי

קרא עוד »

שחזור אתר חנות אינטרנט

שחזור אתר חנות אינטרנט: מדריך מקיף ומעמיק אתר חנות אינטרנט הוא כלי עסקי חיוני עבור עסקים רבים. היעלמות אתר חנות עשויה לגרום להפסדים כספיים משמעותיים

קרא עוד »